17 Aralık 2015

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Hezimeti!

17.12.2015 tarihinde saat 10:20' de müşteri hizmetlerini aradım. 10:34' de bağlandıktan sonra çağrı merkezi S*** Hanım'la görüşmeye başladıktan 15 saniye sonra telefon kesildi. Bağlantı kesildi denilebilir belki ancak uzun zamandır bağlantı kurmaya çalıştığım bir banka sanki bilerek yapıyor gibi geldi.


Daha işlemin başında adımı sorduktan sonra güvenliğim için anne kızlık soyadımın bilmem kaçıncı harfi demeden telefon kapandı. Hesabım kredi kartım olmamasına rağmen devamlı olarak "Şu kadar işletim ücreti kesilecek, şu kadar limitiniz var" gibi mesajlar geliyor. Sonran bana birikmiş borç çıkartmamaları için işin aslı astarını öğrenmek istiyorum ancak bir türlü ulaşamıyorum.

Anil 325 Okunma

Cevaplar

  • Albaraka Türk Temsilcisi17 Aralık 2015

    Müşterimizin bildirimi, Bankamız, Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından detaylı olarak incelenmiş ve müşterimize, konu hakkında bilgi verilmiştir. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi Sorun Çözelim: 0850 222 8787

  • Anil'in Teşekkür Mesajı17 Aralık 2015

    Şikayet hattından bir arkadaş arayıp dönüş yapıp sistemsel sorun olduğunu belirtti. Esas öğrenmek istediğim hesap hareketlerim için yönlendirme yapacağını bildirdi. Olumlu-Olumsuz dönüş için şimdilik Teşekkür ederim.

  • Albaraka Türk Temsilcisi17 Aralık 2015

    Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, Bankamız Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, müşterimize, netice hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikâyet, öneri ve isteklerinizi, www.albarakaturk.com.tr adresli internet sitemizin, Sorun Çözelim bölümünde yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir; hafta içi 09:00/ 18:00 saatleri arasında 0850 222 8787 numaralı Sorun Çözelim hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi Sorun Çözelim: 0850 222 8787

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön