17 Ekim 2015

Albaraka Türk Kasa Depozitom İade Edilmedi!

Karabük Albaraka Türk şubesinden geçen sene kasa kiraladım ve kasa bedeliyle beraber 125 TL depozito ödedim. Bu sene kasayı kapattım ve depozito ücreti, bana hiçbir hatırlatma ve uyarı yapılmadığı halde 1 hafta geçtiği için kesilmiş bankadaki görevleri biraz beklememi merkeze yazı yazacağını söyledi. O gün hallolmadı birkaç gün içinde hallolacağı söylendi ancak 2 aydır hiç haber yok. Arayıp sormama rağmen ilgilenen de yok. Acil şekilde depozito ücretinin tarafıma ödenmesini talep ediyorum.

Ahmet 463 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet21 Ekim 2015

  Başta müşteri temsilcisi olmak üzere Karabük şubede çalışan arkadaşa da teşekkür ederim. Gayet ilgili davrandılar

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı21 Ekim 2015

  Sorunum hızlı bir şekilde çözüldü başta müşteri temsilcisi olmak üzere Karabük şubede çalışan arkadaşa da teşekkür ediyorum.

 • Albaraka Türk Temsilcisi19 Ekim 2015

  Öncelikle şikâyetinizi Bankamıza bildirdiğiniz için teşekkür eder; memnuniyetiniz için azami gayret gösterdiğimizi belirtmek isteriz. Şikâyetinize konu bildiriminiz kapsamında yapılan inceleme ve değerlendirmeler sonucu; 07.10.2015 tarihi itibariyle kiralık kasa ücretinizin hesabınıza iade edildiğini belirtmek isteriz. Yaşanan gecikmeden ötürü Bankamız adına özür dileriz.

 • Albaraka Türk Temsilcisi17 Ekim 2015

  Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, Bankamız Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, müşterimize, netice hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikâyet, öneri ve isteklerinizi, www.albarakaturk.com.tr adresli internet sitemizin, Sorun Çözelim bölümünde yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir; hafta içi 09:00/ 18:00 saatleri arasında 0850 222 8787 numaralı Sorun Çözelim hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi Sorun Çözelim: 0850 222 8787

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön