22 Eylül 2014

Albaraka Türk Dosya Masrafı İşlemini Uzatıyor!

Albaraka Türk'ten çekmiş olduğumuz arsa kredisi nedeniyle 2013 yılı Eylül ayında 3350 tl (ekpertiz hariç) dosya masrafı ödedik. Devletin çıkarmış olduğu yasalar ve emsal mahkeme kararları nedeni ile verdiğimiz bu ücreti avukat aracılığı ile talep ettik. Fakat daha önce diğer müşterilerinize ödemelerinin yapıldığını bilmemize rağmen bizim talebimizin iki aydır bekletilmesini anlayamıyoruz.

Ortada hak hukuk göz önündeyken ve faizli bankaların dahi müşterilerine ödemelerini gerçekleştirdiğini bilmenize rağmen bizim neden mağdur edildiğimizi cevaplamanızı bekliyoruz. Diğer bankalara örnek teşkil etmesi gereken bankanızın tarafımıza bir an önce dosya masrafının ödemesini talep ediyoruz.

Fatih 2.008 Okunma

Cevaplar

  • Albaraka Türk Temsilcisi10 Ekim 2014

    Müşterimizin bildirimi, Bankamız, Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından detaylı olarak incelenmiş ve müşterimize, konu hakkında e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi Sorun Çözelim: 0850 222 8787

  • Fatih25 Eylül 2014

    Sorunumuzla ilgili bankanızın genel merkezinden arandık bilgi aldılar ama hala bir çözüme kavuşmadı sorunumuz. Yukarıda da belirtmiştim. İade talebini şahsen değil avukat aracılığı ile gerçekleştirdik. Niye bekletiyorsunuz , ödemeyi gerçekleştirmiyorsunuz gerçekten anlamıyor bir cevap bekliyoruz.

  • Albaraka Türk Temsilcisi22 Eylül 2014

    Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, Bankamız Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, müşterimize, netice hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikâyet, öneri ve isteklerinizi, www.albarakaturk.com.tr adresli internet sitemizin, Sorun Çözelim bölümünde yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir; hafta içi 09:00/ 18:00 saatleri arasında 0850 222 8787 numaralı Sorun Çözelim hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi Sorun Çözelim: 0850 222 8787

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön