Albaraka Türk Onaylanmış Kredimi Çekemiyorum!

Mutlu Ü. |

Bir konut kredi başvurusu yaptım. Belgelerimi tamamladım eksperin parasını yatırdım. Çok geçmeden kredimin onaylandığı haberini aldım. Raporu gördüğümde ise gözlerime inanamadım. Kredi için başvurduğum villa, 2+1 dairelerle karşılaştırılmış Sonuçta villanın ederinin 3 te 2 si bile değildi değerlendirme. İtiraz ettim. Değerlendirme şirketini aradım. %10 lütfen tarafından arttırdılar değerlendirmelerini. Aradaki farkı kapattım borç alarak. Bugün kurum kredi vermeyi reddediyor. Önce yeni sistemlerini şimdi ise geçen zamanda artan faiz oranlarını bahane ederek anlaştığımız fiyattan kredi vermeyi reddediyor. Söyleyin müşteri olarak ben nerede hatalıyım?

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  15:22

  Müşterimizin bildirimi, Bankamız, Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından detaylı olarak incelenmiş ve müşterimize, konu hakkında e-posta yolu ile bilgi verilmiştir.

  Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi

  Sorun Çözelim: 0850 222 8787

 • Mutlu Ü.
  10 Haziran
  10:19

  Sorun Çözelim ve telefon bankacılığı hatlarınızı 3 kere aradım , son derece kibar ve yardımseverler , banka çalışanlarınız da öyle . Ama sonuç alamıyoruz . Mülkü aldığım kişi bugün arasa bir başkası 1000 lira fazla veriyor dese bu ne kadar ahlak dışı ise bugün sizin yaptığınız da kusura bakmayın bana o kadar ahlak dışı geliyor , ortada bir anlaşma var ve siz bunu bozuyorsunuz. Ben sizin bu hatada ısrar etmeyeceğinize kalpten inanıyorum gene de , teşekkür ediyorum

 • 10 Haziran
  09:11

  Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, Bankamız Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, müşterimize, netice hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikâyet, öneri ve isteklerinizi, www.albarakaturk.com.tr adresli internet sitemizin, Sorun Çözelim bölümünde yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir; hafta içi 09:00/ 18:00 saatleri arasında 0850 222 8787 numaralı Sorun Çözelim hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

  Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi

  Sorun Çözelim: 0850 222 8787