Albaraka Türk Kredimi Yapılandıramadım!

Kemal S. |

Albaraka Katılım Bankası Osman bey şubeden kullanmış olduğum konut kredisiyle ilgili olarak kredi oranları düştüğü için refinans yaptırmak istediğimde ''bir ürünün ikici kez satışının caiz olamayacağı'' yönündeki söylemlerinden sonra bu talebim reddedilmiştir. Bu bankacılık sisteminde (katılım bankacılığı) yapılandırma işleminin kesinlikle doğru olmayacağını söylemelerine rağmen diğer katılım bankalarının müşteri memnuniyeti adına karından feragat etmeleri, Albaraka'nın bu konudaki duruşu faiz hassasiyeti olan benim gibi müşterileri nefsiyle baş başa bırakmakta ve faizli bankalara yönlendirmektedir.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Aralık
  15:20

  Müşterimizin bildirimi, Bankamız, Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından detaylı olarak incelenmiş ve müşterimize, konu hakkında e-posta yolu ile bilgi verilmiştir.

  Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi
  0850 222 8787

 • 26 Kasım
  11:05

  Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, Bankamız Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, müşterimize, netice hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikâyet, öneri ve isteklerinizi, www.albarakaturk.com.tr adresli internet sitemizin, Sorun Çözelim bölümünde yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir; hafta içi 09:00/ 18:00 saatleri arasında 0850 222 8787 numaralı Sorun Çözelim hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

  Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi
  0850 222 8787