10 Ağustos 2016

Albaraka Türk Kredi Kartı Gelmek Bilmedi...

Yaklaşık bir ay önce kredi kartı almak için hesabımın olduğu Albaraka Pendik şubesine başvurdum.
Formları doldurdum gerekli imzaları attım. Sizi tercih nedenim şubede hesabım var oradan kredi kartı ödemelerini kolay yapabilirim düşüncesiydi. Başvurmaz olaydım çektirmedi eziyet kalmadı. 50 kez bankanızla ve kurye firmasıyla görüştüm ama nafile 1 ay sonunda çıkmış bir kartı bana gelmedi.

Yazıklar olsun hala sorunu çözemediğiniz için Kuryenet firması sürekli genel müdürlüğün kartı şubeye gönderilmesini talep ettiğini söylüyor... Banka şubesine gidiyorum. Buraya gelmedi diyorlar. Bence siz yapacağınız işlere girin, müşterinizi de kendinizi de zor duruma düşürmeyin! Maalesef bu iş bankacılıktan bihaber olanların işi değildir. Bari yapamayız biz kredi kartı falan veremeyiz deyin sizde rahat edin bende. Son sözüm böyle bankacılığa yazıklar olsun.

İbrahim 774 Okunma

Cevaplar

 • Albaraka Türk Temsilcisi11 Ağustos 2016

  Müşterimizin bildirimi, Bankamız, Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından detaylı olarak incelenmiş ve müşterimize, konu hakkında bilgi verilmiştir. Öncelikle size yaşatmış olduğumuz memnuniyetsizlik nedeni ile özür diler, göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Şubemiz aracılığıyla 10.08.2016 tarihinde müşterimize kart teslimatı sağlanmıştır. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi Sorun Çözelim: 0850 222 8787

 • İbrahim'in Teşekkür Mesajı10 Ağustos 2016

  Kredi kartı teslimi ile ilgili sorunum neyse ki sonunda çözülmüştür. Pendik şubenizde bulunan ve konuyla ilgilenen, alakasını eksik etmeyen ilgili şube personeline, konuyla direkt alakadar olan Fatma Acer Hanıma, kredi kartını bana ulaştıran ilgili personele teşekkür ederim... Daha iyi bir iş akışı ve organizasyonu bu tür basit aksaklıkları giderecektir. Saygılarımla... .

 • İbrahim10 Ağustos 2016

  Kredi kartı teslimi ile ilgili sorunum neyse ki sonunda çözülmüştür. Pendik şubenizde bulunan ve konuyla ilgilenen, alakasını eksik etmeyen ilgili şube personeline, konuyla direkt alakadar olan Fatma Acer Hanıma, kredi kartını bana ulaştıran ilgili personele teşekkür ederim... Daha iyi bir iş akışı ve organizasyonu bu tür basit aksaklıkları giderecektir. Saygılarımla.

 • İbrahim10 Ağustos 2016

  Bankanın sorun çözme (!) yöntemi aynı formattki yazıyı kes ve yapıştır. Bankanın işi çözüm mü düğüm mü?

 • Albaraka Türk Temsilcisi10 Ağustos 2016

  Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, Bankamız Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, müşterimize, netice hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikâyet, öneri ve isteklerinizi, www.albarakaturk.com.tr adresli internet sitemizin, Sorun Çözelim bölümünde yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir; hafta içi 09:00/ 18:00 saatleri arasında 0850 222 8787 numaralı Sorun Çözelim hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi Sorun Çözelim: 0850 222 8787

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön