15 Ekim 2015

Albaraka Türk Kredi Kardı Telefon Numarası Güncellemesi!

Albaraka Türk' ün Küçükbakkalköy şubesinden kredi kartı çıkarttırdım. İşlemleri Ö*** B. isimli banka çalışanı yaptı. Ancak birkaç ay sonra kartım kullanıma kapanıp telefon numarası güncellemesi istedi. Bankayı arayıp sebebini sorduğumda sistemlerimiz değişti buraya gelip bilgilerinizi güncellemeniz gerekiyor dediler.

İşimi gücümü bırakıp bankaya gittim. Ö*** B. isimli şahıs işlemi beceremedi ve müşteri numaramı kağıda not alıp gayet lakayt bir şekilde "sen şimdi git ben gün içinde hallederim, beni bir ararsın" diyerek işlemimi halletmeden beni gönderdi. Hem ayaklarına çağırdılar hem de sonra hallederiz deyip geri gönderdiler. Bu kadar amatörlük ve hakaretamiz yaklaşım görmedim.

Emre 390 Okunma

Cevaplar

  • Emre25 Ekim 2015

    Tarafıma herhangi bir arama gelmedi. E-posta adresim de telefon numaram da tarafınızda zaten kayıtlıdır. Benim sorunum hala çözülmedi. Verdiğiniz bu cevap ile ne kadar profesyonel çalıştığınızı zaten görmüş olduk. İsmi geçen arkadaşınızdan da göstermiş olduğu düşük hitabetten dolayı özür beklemekteyim.

  • Albaraka Türk Temsilcisi21 Ekim 2015

    Öncelikle şikâyetinizi Bankamıza bildirdiğiniz için teşekkür eder; memnuniyetiniz için azami gayret gösterdiğimizi belirtmek isteriz. Şikâyetinize konu bildiriminiz kapsamında şahsınız aranmış ancak ulaşılamamıştır. Değerlendirmelerin yapılabilmesi için bilgilerinize ihtiyaç duyulmakta olup, 0850 222 87 87 numaralı Sorun Çözelim hattımızı aramanız durumunda değerli şahsınıza yardımcı olunacağını belirtmek isteriz.

  • Albaraka Türk Temsilcisi15 Ekim 2015

    Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, Bankamız Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, müşterimize, netice hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikâyet, öneri ve isteklerinizi, www.albarakaturk.com.tr adresli internet sitemizin, Sorun Çözelim bölümünde yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir; hafta içi 09:00/ 18:00 saatleri arasında 0850 222 8787 numaralı Sorun Çözelim hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi Sorun Çözelim: 0850 222 8787

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön