Abdullah B. Teşekkür Mesajı

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Albaraka Türk Konut Kredisi Komisyon Ücreti İadesini Yapmıyor!

Abdullah B. |

Konut kredisi için aldıkları komisyon ücretine 2014 Aralık ayında iade edilmesi için Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurduk. 2015 Mayıs ayında karar çıkmasına rağmen ve banka şubesine bunu bildirmeme rağmen halen iade edilmedi.
Banka şubesini aradığımda merkezden cevap bekliyoruz diyorlar. Merkezini aradığımda ise mümkün değil hukuk bölümüne bağlamıyor.

Konuyla ilgili bilgi verecek bir yetkiliye ulaşamadım. Yıllardır çalıştığım banka herhangi bir ödemem geciktiğinde anında ararlar ödetirler fakat kendileri iade edecekleri durumda yavaştan alıyorlar.
Ayrıca yıllardır birikimlerimi değerlendirdiğim banka her internet EFT işleminde ücret kesiyor.

Etiketler :

Kredi Masrafları Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah B.
  23 Kasım
  15:21

  İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

 • Abdullah B.
  01 Ekim
  12:01

  Konuyla ilgilendiginiz için teşekkürler. Ama bahsettiğim internet üzerinden EFT işlemi hala ücretli.

 • 24 Temmuz
  17:17

  Müşterimizin bildirimi, Bankamız, Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından detaylı olarak incelenmiş ve müşterimize, konu hakkında e-posta yolu ile bilgi verilmiştir.

  Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi

  Sorun Çözelim: 0850 222 8787

 • 22 Temmuz
  14:40

  Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, Bankamız Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, müşterimize, netice hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikâyet, öneri ve isteklerinizi, www.albarakaturk.com.tr adresli internet sitemizin, Sorun Çözelim bölümünde yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir; hafta içi 09:00/ 18:00 saatleri arasında 0850 222 8787 numaralı Sorun Çözelim hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

  Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi

  Sorun Çözelim: 0850 222 8787