22 Temmuz 2015

Albaraka Türk Konut Kredisi Komisyon Ücreti İadesini Yapmıyor!

Konut kredisi için aldıkları komisyon ücretine 2014 Aralık ayında iade edilmesi için Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurduk. 2015 Mayıs ayında karar çıkmasına rağmen ve banka şubesine bunu bildirmeme rağmen halen iade edilmedi.
Banka şubesini aradığımda merkezden cevap bekliyoruz diyorlar. Merkezini aradığımda ise mümkün değil hukuk bölümüne bağlamıyor.

Konuyla ilgili bilgi verecek bir yetkiliye ulaşamadım. Yıllardır çalıştığım banka herhangi bir ödemem geciktiğinde anında ararlar ödetirler fakat kendileri iade edecekleri durumda yavaştan alıyorlar.
Ayrıca yıllardır birikimlerimi değerlendirdiğim banka her internet EFT işleminde ücret kesiyor.

Abdullah 630 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah'ın Teşekkür Mesajı23 Kasım 2015

  İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

 • Abdullah01 Ekim 2015

  Konuyla ilgilendiginiz için teşekkürler. Ama bahsettiğim internet üzerinden EFT işlemi hala ücretli.

 • Albaraka Türk Temsilcisi24 Temmuz 2015

  Müşterimizin bildirimi, Bankamız, Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından detaylı olarak incelenmiş ve müşterimize, konu hakkında e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi Sorun Çözelim: 0850 222 8787

 • Albaraka Türk Temsilcisi22 Temmuz 2015

  Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, Bankamız Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, müşterimize, netice hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikâyet, öneri ve isteklerinizi, www.albarakaturk.com.tr adresli internet sitemizin, Sorun Çözelim bölümünde yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir; hafta içi 09:00/ 18:00 saatleri arasında 0850 222 8787 numaralı Sorun Çözelim hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi Sorun Çözelim: 0850 222 8787

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön