Fatih K. Teşekkür Mesajı

Ödememizi bir hafta önce aldık. Teşekkür ediyoruz ödeme yaptığınız için.

Albaraka Türk Kazandığımız Davanın Ödemesi Yapılmıyor!

Fatih K. |

Albaraka Türk' e geçen yıl açmış olduğumuz dava 16 Nisan tarihinde lehimize sonuçlandı. Fakat hala bir ödeme yapılmadı kurumunuz tarafından. Yargı kararları bu kadar açıkken ve kazanmış olduğumuz bir dava varken neden bekletiyorsunuz? Bizden ücreti peşinen alıyorsunuz fakat iadesi neden yıllar sürüyor? Bankanızın bu tutumundan dolayı şikayetçiyim ve ödememizin bir an önce yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Masrafları Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih K.
  25 Ağustos
  02:50

  Ödememizi bir hafta önce aldık. Teşekkür ediyoruz ödeme yaptığınız için.

 • 16 Haziran
  13:14

  Müşterimizin bildirimi, Bankamız, Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından detaylı olarak incelenmiş ve müşterimize, konu hakkında e-posta yolu ile bilgi verilmiştir.

  Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi

  Sorun Çözelim: 0850 222 8787

 • 15 Haziran
  11:17

  Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, Bankamız Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, müşterimize, netice hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikâyet, öneri ve isteklerinizi, www.albarakaturk.com.tr adresli internet sitemizin, Sorun Çözelim bölümünde yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir; hafta içi 09:00/ 18:00 saatleri arasında 0850 222 8787 numaralı Sorun Çözelim hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

  Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi

  Sorun Çözelim: 0850 222 8787