Albaraka Türk Kavacık Şubede Cevap Verilmeyen Telefonlar.

Mahmut T. |

Kavacık şubeyi ne zaman arasam bir türlü ilk 5 aramamda telefona cevap verilmiyor ve 6. aramamda cevap veren personelde "hemen aktarıyorum diyor. " Fakat aktardığı yer yine cevap vermiyor.

Bugün yine aradım şubeyi fakat 11. aramamda "hemen aktarıyorum" diyen personele beni aktarma dediğimde tamam buyurun ben yardımcı olayım diyerek bana yardımcı oldu! Üstüne birde bana ukala tavrıyla cevaplar verdi.

Şimdi soruyorum size ey Albaraka Türk Kavacık şube personeli ve yönetimi o her birinizin masasındaki telefon sadece şube içi görüşmeler ya da çay kahve söylemek için mi konuldu masanıza?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Temmuz
  14:46

  Müşterimizin bildirimi, Bankamız, Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından detaylı olarak incelenmiş ve müşterimize, konu hakkında e-posta yolu ile bilgi verilmiştir.

  Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi

  Sorun Çözelim: 0850 222 8787

 • 24 Temmuz
  09:08

  Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, Bankamız Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, müşterimize, netice hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikâyet, öneri ve isteklerinizi, www.albarakaturk.com.tr adresli internet sitemizin, Sorun Çözelim bölümünde yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir; hafta içi 09:00/ 18:00 saatleri arasında 0850 222 8787 numaralı Sorun Çözelim hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

  Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi

  Sorun Çözelim: 0850 222 8787