24 Temmuz 2015

Albaraka Türk Kavacık Şubede Cevap Verilmeyen Telefonlar.

Kavacık şubeyi ne zaman arasam bir türlü ilk 5 aramamda telefona cevap verilmiyor ve 6. aramamda cevap veren personelde "hemen aktarıyorum diyor. " Fakat aktardığı yer yine cevap vermiyor.

Bugün yine aradım şubeyi fakat 11. aramamda "hemen aktarıyorum" diyen personele beni aktarma dediğimde tamam buyurun ben yardımcı olayım diyerek bana yardımcı oldu! Üstüne birde bana ukala tavrıyla cevaplar verdi.

Şimdi soruyorum size ey Albaraka Türk Kavacık şube personeli ve yönetimi o her birinizin masasındaki telefon sadece şube içi görüşmeler ya da çay kahve söylemek için mi konuldu masanıza?

Mahmut 536 Okunma

Cevaplar

  • Albaraka Türk Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Müşterimizin bildirimi, Bankamız, Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından detaylı olarak incelenmiş ve müşterimize, konu hakkında e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi Sorun Çözelim: 0850 222 8787

  • Albaraka Türk Temsilcisi24 Temmuz 2015

    Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, Bankamız Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, müşterimize, netice hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikâyet, öneri ve isteklerinizi, www.albarakaturk.com.tr adresli internet sitemizin, Sorun Çözelim bölümünde yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir; hafta içi 09:00/ 18:00 saatleri arasında 0850 222 8787 numaralı Sorun Çözelim hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi Sorun Çözelim: 0850 222 8787

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön