Albaraka Türk Çiğli Şubesi Kabalığı!

Serkan A. |

İzmir'de Oto Galeri sahibiyim, Albaraka Türk Çiğli şubesinden Kredi çalışması isteğinde bulundum, F*** beyi 4 kez aramama rağmen 1 kere olsun geri dönüş sağlamadı, her seferinde verdiği cevap tamam dönüş sağlıyoruz oldu, lüks araç satışı yapan bir işletme sahibi olarak tarafıma yapılan bu kabalığı şiddetle kınıyorum.

Çevremdeki tüm işletme sahibi arkadaşlarıma ve müşterilerime bu sebepten dolayı Albaraka Türk bankası ile çalışmamaları için uyarıda bulunuyorum. Bir iş adamı olarak tarafıma yapılan bu saygısızlık için Albaraka Türk Çiğli Şubesi personelinin uyarılmasını istiyorum.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mart
  17:23

  Müşterimizin bildirimi, Bankamız, Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından detaylı olarak incelenmiş ve müşterimize, konu hakkında e-posta yolu ile bilgi verilmiştir.

  Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi

  Sorun Çözelim: 0850 222 8787

 • 24 Şubat
  13:47

  Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, Bankamız Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, müşterimize, netice hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikâyet, öneri ve isteklerinizi, www.albarakaturk.com.tr adresli internet sitemizin, Sorun Çözelim bölümünde yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir; hafta içi 09:00/ 18:00 saatleri arasında 0850 222 8787 numaralı Sorun Çözelim hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

  Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi

  Sorun Çözelim: 0850 222 8787