Albaraka Türk Bir Türlü Puanlar Yatmıyor!

Zafer A. |

Albaraka anlaşmalı üye işyerlerinden kazandığım world puan bir türlü yüklenmiyor. Arıyorum kimse cevap veremiyor. İnternet bankacılığına gireceğim giremiyorum. Arıyorum soruyorum niye giremiyorum diyorum bir sıkıntı yok ben giriyorum diyor telefonda ki arkadaş. Anlayacağınız Albaraka'da hayat durmuş. Kimse bir şey bilmiyor. Lütfen yüklemediğiniz 50 TL puanımı yükleyin.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan İnternet Bankacılığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Haziran
  15:48

  Müşterimizin bildirimi, Bankamız, Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından detaylı olarak incelenmiş ve müşterimize, konu hakkında e-posta yolu ile bilgi verilmiştir.

  Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi

  Sorun Çözelim: 0850 222 8787

 • 24 Haziran
  17:45

  Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, Bankamız Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, müşterimize, netice hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikâyet, öneri ve isteklerinizi, www.albarakaturk.com.tr adresli internet sitemizin, Sorun Çözelim bölümünde yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir; hafta içi 09:00/ 18:00 saatleri arasında 0850 222 8787 numaralı Sorun Çözelim hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

  Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi

  Sorun Çözelim: 0850 222 8787