Albaraka Türk Bir Haftalık İşi Bir Ayda Yapmaları!

Veysel K. |

Tüm kredi borçlarımı ödedikten sonra, Albaraka Türk Fatih şubesine (C** Bey'e) borcumun bittiğini bildirdim. Bu saatten sonra kaç günde tapu ipotekleri kalkar diye sorduğumda 2 hafta cevabını aldım. Bu işlemleri kendisi değil de S** veya K*** diye bir bayanın takip ettiğini ve yazı yazdıklarını belirtti.

Aradan 2 hafta geçtikten sonra tekrar arayınca öğrendim. İşlemlerin yapılmadığını İpotek'in kalkmadığını öğrendim. "Daha Genel Merkezde, birkaç gün sonra evrak gelir, siz oraya ulaşamazsınız... . Gibi " sözler söylendi. İşlemleri hiç kimse takip etmiyormuş. Bizlerden 3 ayda bir 5.25 TL banka Hesap işletim ücreti kesti.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veysel K.
  11 Haziran
  10:14

  Son derece kötü bir açıklama, firma bana aldığım kredi ile ilgili olarak zorunlu bir hesap açtırıp, bu hesap içinde işletim ücretini zorla tahsil etmiştir. İşlem yapma hızları aynen şikayetimde belirttiğim gibi çok kötüdür. Şikayetime çözüm bulunmamıştır, değişen bir şey yok. Bu Finans kurumunu Şiddetle tavsiye etmiyorum...

 • 10 Haziran
  11:46

  Müşterimizin bildirimi, Bankamız, Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından detaylı olarak incelenmiş ve müşterimize, konu hakkında e-posta yolu ile bilgi verilmiştir.

  Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi

  Sorun Çözelim: 0850 222 8787

 • 08 Haziran
  14:17

  Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, Bankamız Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, müşterimize, netice hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikâyet, öneri ve isteklerinizi, www.albarakaturk.com.tr adresli internet sitemizin, Sorun Çözelim bölümünde yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir; hafta içi 09:00/ 18:00 saatleri arasında 0850 222 8787 numaralı Sorun Çözelim hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

  Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi

  Sorun Çözelim: 0850 222 8787