25 Aralık 2015

Albaraka Türk Albaraka Sultançiftliği Şubesi!

Bütün Albaraka Şubeleri' mi böyle yoksa sadece burası mı bilmiyorum ama ilgisiz ve kendi çalışma arkadaşlarıyla iletişimi az olan bir şube galiba. Bir işlem yapmak için her gittiğimde hep bir aksilik ya da tekrardan gelme durumu oluşuyor. Tek seferde hiçbir işlemim sonuca ulaşmadı. Ben çalışan biriyim ve her izin istediğimde ücret kesintisi olmakta. Son olarak, yapmak istediğim şey ise İnternet bankacılığı, EFT gibi işlemler için bir form imzalayıp göndermeleri idi. Bu basit işlem içinde Aykut Bey ve Önder Bey yönlendirmesi doğrultusunda yanlış forumu imzalamışım ve yeniden gidip formu doldurmam gerekiyormuş. En son olarak artık hesabı kapatmak için gideceğim.

Abdulkerim 550 Okunma

Cevaplar

 • Abdulkerim 28 Aralık 2015

  Farklı bir sorunum oluşmuştur bir önceki mesajımda belirtmiş olduğum gibi. Bunun için yeni bir başlık mı açmam gerekiyor ya da farklı bir kanal üzerinden iletişime geçebilir miyim? Son yorumumu sistem teşekkür mesajı olarak algılamış.

 • Abdulkerim 26 Aralık 2015

  Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Hızlı bir şekilde aksiyon alınmıştır. Bir gün sonra bana ulaşılmayı çalışmış bu da güzel bir şey. İşim gereği bende çağrı üzerinden destek verdiğim için telefonlarımı mesai saatleri içerisinde sık sık kontrolunu sağlayamıyorum. İnternet bankacılığı sorunum giderilmiş olduğunu görmekteyim. Teşekkürler. Fakat gün içersinde Hesabımı kontrolunu sağladığımda Özel cari hesabımda, 24.12.2015 tarihinde yine sultançiftliği ŞUBE'sinden benim hesabıma 2.150 TL elden para yatırılmış olarak görülmektedir. Bu parayı ben yatırmadım. Yine Bu Şube tarafından yapılan yanlış bir işlem sonucu olduğunu düşünüyorum. Bunun kontrolunu sağlayabilir misiniz?

 • Albaraka Türk Temsilcisi25 Aralık 2015

  Sayın Abdulkerim Bolat, Bankamıza iletmiş olduğunuz bildiriminiz, Bankamızın ilgili Müdürlükleri tarafından dikkat ve titizlikle incelenmiştir. Bildiriminizde belirttiğiniz hususlarla ilgili olarak, değerli şahsınızın Bankamız temsilcileri tarafından arandığı ancak ulaşılamadığı öğrenilmiştir. Talepleriniz yerine getirilmiş olup, şahsınızla tekrar irtibata geçileceğini belirtmek isteriz. Yaşanan gecikmeden ötürü Bankamız adına özür dileriz. Saygılarımızla, Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Şikayet Yönetimi Servisi Sorun Çözelim: 0850 222 8787

 • Albaraka Türk Temsilcisi25 Aralık 2015

  Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, Bankamız Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, müşterimize, netice hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikâyet, öneri ve isteklerinizi, www.albarakaturk.com.tr adresli internet sitemizin, Sorun Çözelim bölümünde yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir; hafta içi 09:00/ 18:00 saatleri arasında 0850 222 8787 numaralı Sorun Çözelim hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi Sorun Çözelim: 0850 222 8787

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön