20 Ekim 2018
Yorum Yap
#11054356

Alarko Carrier Kendi Kombisini Tamir Etmiyor!

Evdeki Alarko serena kombi hafif damlama yapınca sorun büyümesin diye servisi aradık. İstanbul Avcılar servisinden geldiler. Teknisyen arkadaş sıcak su akış valfini söküp, yenisiyle değiştirdi ve 180 lira ücret istedi. Kabul ettik ancak çıkan parçayı teknisyen arkadaş almak isteyince, ben yeni parçanın parasını verdiğimi ve çıkan parçayı alamayacağını söyledim. Bunun üzerine kıyamet koptu ve teknisyen arkadaş parçayı revize ettiğini, mutlaka alacağını yoksa tamir etmeyeceğini söyleyerek direk monte ettiği parçayı geri sökmeye başladı.


Müşteri ilişkilerini aradım ve onlar da bana sorunumu çözmeyeceklerini ve bunun prosedürleri olduğunu söyleyerek yardımcı olmadılar. Ortada herhangi bir revizyon yokken parçayı almak için diretilmesi ve kombimin yapılmaması Alarko'nun müşterilerini ne kadar önemsediğini gösteriyor. Şu an kombim sağlıklı çalışmıyor. Ayrıca yeni diye takılan parçada yine kutuda ve barkodlu değildi. Alarko teknisyeninin direk parçayı sökmesi ve kapıya yönelmesi zaten müşteriye yapılan ayrı bir saygısızlık. 180 lira revizyon diyelim peki bu parçayı satın almak kaç lira acaba onu merak ediyorum.

Serhat Serhat 3.292 Okunma

Cevaplar

  • Alarko Carrier Temsilcisi20 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize, www.alarko-carrier.com.tr adresinde yer alan “İletişim” sayfasındaki Bize Yazın formunu doldurarak veya 444 0128 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak da ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Alarko Carrier

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler