Alarko Carrier Klima Montaj Sorunu!

Yusuf G. |

İzmir Güzelbahçe'deki evime 3 adet klima satın aldım. Montajı yapan servis delik delerken elektrik hatlarını kesmiş öylece bıraktı, dış üniteyi duvara asmadan balkona bırakmış, elektrik ve bağlantı hortumlarının yarısını kanal içine almadan ve elektrik bağlantısını yapmadan çekip gitti ve defalarca aramama rağmen gelmediler.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf G.
  19 Eylül
  21:35

  Klima ile ilgili sorun çözüldü ancak zarar verilen elektrik hattı tamir edilemediğinden dışarıdan görülecek şekilde hat çekildi ve ücreti 250 TL tarafından ödendi. Isı pompası ile ilgili hiçbir işlem yapılmadı servisten gelenler servis yetkilisine durumu ileteceklerini söyleyip gittiler. Bitlerin emniyet ventilinin arızalı olduğunu basınç ayarı tutmadığını değiştirilmesi gerektiğini belirtip form düzenleyip gittiler. Artık dava açmak üzere avukatıma vekalet verdim tek isteğim ürününüzü iade etmek. Bu ciddiyetsiz servis ve bayileriniz oldukça daha çok dava açılacaktır. Bu durumu japonyaya aynen bildireceğim.

 • 06 Eylül
  14:51

  Alarko Carrier Müşteri Danışma Hattı, müşterimizle iletişime geçmiştir. Müşterimize en kısa sürede yetkili servis hizmeti verilecektir.

  Saygılarımızla,

  Alarko Carrier