19 Ekim 2016

Alarko Carrier  Isı Pompası Tesisat Montaj Hatası ve İlgisiz Bayi.

Yetkili satıcıdan satın aldığım Toshiba ısı pompası için 20,000 TL ödeme yaptım. Kurulum yapıldı. İnşaat zamanı olduğu için özellikle sonradan kırma olmaması için düzgün bir kurulum rica ettim. Zaten Toshiba'dan memnun komşum önerdiği için tercih ettim.

Tesisat kurulumundan sonra satıcı firma hiç uğramadı. Kurulumu servis yaptı, ben olmadığım için kendileri teslim tutanağını imzaladı.

Dün akşam ilk kez kombiyi çalıştırdım, 3 saat sonra gece 00.00 sularında gelen su sesi uyandım. Isı pompasının bağlı olduğu hemen altındaki tesisattan su fışkırıyordu. Cihazın bulunduğu yeni yapılmış alan su almıştı. Cihazı kapattım ve hem servis hem de bayiye Whatsapp üzerinden fotoğraf ve şikayetimi yazdım. Geç olduğu için ertesi gün dönerler diyerek de cihazı tekrar kapattım. Servis hemen aradı ve sorunun tesisatta olup bayinin kurduğu bir sistem olduğunu belirtti. Bayi dönüş yapmıyor.

H 1.890 Okunma

Cevaplar

  • H'nin Teşekkür Mesajı07 Kasım 2016

    Alarko mhm ve Bölge Müdürleri konu ile bizzat ilgilendi. Satışı yapan Bayi farklı bir yetkili ile konuya dahil oldu ve sorunu giderdi. Teşekkür ederim Alarko Ekibi.

  • Alarko Carrier Temsilcisi07 Kasım 2016

    Alarko Carrier Müşteri Danışma Hattı, müşterimiz ile irtibata geçmiştir. Müşterimiz kullanmış olduğu cihazıyla ilgili orunun şu an için giderildiğini belirtmiştir. Saygılarımızla, Alarko Carrier

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön