01 Şubat 2014

Alarko Carrier Brülör Sorunu ve Servis

Biz bir kazan aldık Alarko'dan, mazotla çalışan, Trabzon'da bir köyde. Fakat brülörü servis ayarlayamadı. 6 aydır servis doğru düzgün ilgilenmedi. Cebimizden para vererek yada arabayla alarak getirdik. Ama hala kazan çalışmıyor brülör arızası giderilemedi. Müşteri hizmetleri 444 0 128 i aradım onlarda ilgilenmedi üst mercilere ileteceğiz dediler. En az 3 kez aradım 1,5 ay dır üst mercilere iletiliyor ama cevap yok.

Müşteri hizmeti çok kötü, servis anlayışı çok kötü. Artık Alarko adını daha duymak istemiyorum. Bu kadar kötü bir müşteri hizmet anlayışı ve yetersiz servis olamaz. Bu kadar kalitesiz bir firma olduğunu bilmiyordum. Sesimi iletebileceğim hiç bir hizmet anlayışı yok.

Yusuf 681 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf20 Ağustos 2014

    hala daha sorunlar tam olarak çözülmemiştir. kalorifer çalışıyor ama bu seferde üç yollu vana çalışmıyor. Alorko servisi hala daha sorunumu çözebilmiş değil.

  • Alarko Carrier Temsilcisi05 Şubat 2014

    Alarko Carrier Müşteri Danışma Hattı müşterimiz Yusuf Eryiğit ile irtibata geçmiştir. Sorunun çözümü adına müşterimize farklı Alarko Carrier yetkilis ervis yönlendirilmiştir. Saygılarımızla, Alarko Carrier

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön