Toplam çözüm sayısı
..
Alanses Otomotiv ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Burak'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
Yeni karşılaştırma
ile

Alanses Otomotiv Bayinin Aracımı Kötülemesi

3633görüntüleme
Burak
Burak 05 Mart 2020 15:29

3 sene önce Alanya Hyundai ® Alanses bayisinden 2. el 530 km'de olan bir i20 satın aldım tüm bakımlarını periyodik olarak satın almış olduğum servise düzenli olarak yaptırdım buna kaskosu da dahil. Son senemde kaskoyu başka bir firmaya daha ucuz olduğu ve aracımı satıp Tucson alacağım için yaptırdım ve kasko için arayan yetkiliye× firmaya yaptıracağımı söyledim aracımı sattık tan 2 saat sonra aracı satın alan kisinin servise telefon açıp araç kapısında ki küçük bir vuruğu yaptırmak için randevu talep etmesi ve fiyat hakkında bilgi almak istemesi ile ilgili olarak "abi o aracı keşke almasaydın o araç tampon ve farlarında eskime ve çiziğe bağlı olarak değişti sana daha temiz bir araç verirdik" demesi üzerine aracı alan arkadaşımın aracı kötülemeyin kardeşim aracı satan benim arkadaşım olur bana zaten söyledi aracın değişen parçalarını demesi üzerine Hyundai Alanses yetkilisi susar. 

Beni arayıp olanları anlatan arkadaşım ne kadar ısrar etsem de bana ismini vermedi fakat ben aracımı kötüleyen kisinin kim olduğunu gayet iyi biliyorum şunu söylemek istiyorum parasını verip aldığım arabanın ne hakla kim olarak ne vasıfla aracımı alan kişiye kötülemesini kesinlikle kabul edemem mahkemece hesabini soracağım an itibari ile Alanya Cumhuriyet bassavcılığına maddi ve manevi tazminat davası dilekçemi vermiş bulunmaktayım olay 1 hafta önce olmuştur.

Şunu söyleyeyim bunu okuyan yetkililer beni kesinlikle arayıp rahatsız etmesin mahkemede konuşacağım aracı kötüleyen beyefendiyle yalnızca Antalya'da ki servis ile Alanya'daki servis arasında dağlar kadar fark var işte Hyundai'ye yakışan kaliteli hizmet!

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Nur
Nur06 Mart 2020 17:23
 

Maalesef ve maalesef o kadar kotu bir servis ki aracınızın bakımlarını ya da kaskosunu firmadan Hyundai alanses den yaptırmadığınız takdirde direk aracınızı kötülüyorlar bende sunu soruyorum madem araç kotu idi neden sattınız bu aracı o zaman

 2
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile