22 Ocak 2014

Alanadlari.com Hesap İptali Yapmıyor

Alanadlari.com üye olmuştum ama pek güvenilir gelmediğinden dolayı sonradan üyeliğimi iptal ettirmek istedim. Çünkü kredi kartıyla da alış veriş yapmıştım. Önce ilgilenmediler. Mesaj gelmedi sonra bir daha üyeliğimin iptal olmasını istedim sonra verdikleri cevap hesap iptal edemiyoruz, yani benim adım soyadım kredi kartları belkide onları da kayıt ettiler. Telefonum her şeyim ellerinde ve hesap iptal edemiyorlar.

Yani bu demek oluyor ki bir kere üye oldun mu sonsuza dek çıkamıyorsun. Böyle saçmalık olur mu? Resmen mecburi zorla sitelerinde alı koyuyorlar.

Enes 938 Okunma

Cevaplar

  • Enes20 Mart 2015

    Peki o zaman bana bir madde verin şu yasa gereği üyelerimizin bilgisi tutulur. Bende tamam yasal gereği siteniz bu uygulamayı yasaların verdiği nedenlerden dolayı yürütüyor deyim? Daha açık hangi yasaların kıldığı sürece üyelerin kendi rızaları dışında bilgileri tutulacaktır diyor. Türkiye cumhuriyeti yasalarında madde olarak verebilir misiniz bana verebilirseniz bende bu konuyu uzatmayim

  • Enes20 Şubat 2015

    İnsanların kendi rızası dışında sitede tutma hakkını sizlere yasalar vermiyor siz kendiniz veriyorsunuz. Hangi yasada kişi bir siteye üye oldugunda hesabını kesinllikle silinemez der. Lütfen bana hangi maddede yer aldığını söyleyiniz.

  • Alanadlari.com Temsilcisi30 Aralık 2014

    Alanadlari.com'un internet sitesindeki tüm faaliyetler yasal mevzuata uygundur. İlgili internet sitesine üye olanlar, internet sitesinin ziyaretçiler ve üyeleri ile yaptığı kullanım koşulları ve sözleşmeyi kabul etmektedirler. Bu koşul, sözleşme ve yasalar uyarınca üyelerin bilgileri, yine yasaların zorunlu kıldığı sürelerde saklanmak ve korunmak zorundadır. Üyelerin kredi kartı bilgileri ise hiçbir şekilde kayıt edilmemektedir. Zira ilgili faaliyetler, banka ödeme sistemleri üzerinden yapılmaktadır. Alanadlari.com sahibi Okan Yıldırım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön