09 Mayıs 2013 #1788359

Alalimbakalim.com Gelmeyen Ürün!

Milliyetfırsat.com üzerinden satış yapan Alalimbakalım.com dan şampuan satın aldım.gelen kargoyu 3 gün içinde alamadığım için,ürünüm kargo firması tarafından geri iade edilmiş.bunun üzerine Alalimbakalım.com ile irtibata geçtim.ürünün hemen gönderileceği söylendi.


8-10 gün bekledikten sonra ürünün gelmemesi üzerine tekrar aradım.yine geleceği söylendi.zaman geçmesine rağmen yine gelmedi ürün.bunun üzerine milliyetfırsat.com ile irtibata geçtim,(iki defa).her iki mailde firma ile irtibata geçildiği söyleniyor.fakat hala üründen haber yok.1,5 ay geçti,ürünü alamadım.

Yusuf 171 Okunma

Cevaplar

  • Alalimbakalim.com Temsilcisi27 Haziran 2013

    Görüşmemiz sizin şikayetvar.com tarafından mesajınız yayınlanmadan sonra değil öncedir. Biz sadece taşeron firma olarak bize iletilen listeye ürün göndermekteyiz. Yani sizin takip noktanız firmamız değildir. Firmamızın sizinle hiçbir ilgisi yoktur. Biz sadece sizin ürün satın almış olduğunuz firma adına paketleme ve kargolama işlemi yapıyoruz. Ürününüzle alakalı hiçbir konuda son kullanıcı ile iletişim kurmamuz mümkün değildir. Bu tür taleplerinizi ürün aldığınız platforma yapmanız gereklidir. Çünkü biz ürünü size satan firma değiliz. Satan firmanın bize ilettiği isim ve adres listesine ürün gönderi hizmetini yapan aracı firmayız.

  • Yusuf09 Mayıs 2013

    böyle bir müşterimiz yoktur diyerek neyi kastediyorsunuz anlayamadım.birde "müşteriye bu konuda bilgi verilmiştir"yazmışsınız.bana bu konuyla ilgili herhangi bir bilgi verilmedi.şikayetimi yazdıktan sonra hiçkimseyle görüşmedim.

  • Alalimbakalim.com Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Merhabalar; Alalimbakalim.com olarak böyle bir müşterimiz yoktur. Ayrıca milliyet fırsat tarafından satılan ürünlerde biz sadece lojistik desteği vermekteyiz. Ürünün kargo sürecini ve kargo talimatını bize sadece bu hizmeti verdiğimiz milliyetfirsat verebilir. Bu sebeple müşterinin muhatabı ürünü satın aldığı mercidir. biz direk satıcı değil sadece ürün gönderisini yapan taşeron firmayız. Müşteriye de bu konuda bilgi verilmiştir. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön