21 Aralık 2015 #4410696

Alaiye Hotels'de Kötü Muamele ve Hizmet Eksiklikleri!

24.08.2015 - 29.08.2015 tarihleri arasında peşin ödeyerek aldığım Alaiye Hotels Resort'a giriş için 5 saat beklerken en kötü oda olacağı kanaatini verip sonra değiştiririz dediklerinden dolayı çıkan tartışma da otel görevlilerinin sadece dövmedikleri kaldı! 8 saatlik yolculuk yapıp 5 saatte resepsiyonda kalınca bir yere ayrılmayı bile düşünemedik.


Tatil boyunca bir Türk Hahvesi içemedik, sürekli cihazımız bozuk deyip geçiştirildi. Yöneticilerle konuştuk siz ayrılın en iyisi deyip kovmaya getirdiler! Et yemeklerinde en az 1 saat tabaklar elimizde sıra bekledik. Ayrıca günlük işçi alıp çalıştırıyorlarmış hijyen sıfır, hatta bahçede hamur işleri yapan kadın çıplak ellerle servis yapıyordu, şikayetçiyim!

Ayşe 828 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe21 Eylül 2017

    Alaiye Resort yöneticileri, müşterilerine saldıran otel, müşterilerini kovan otel, haftada 1 çıkardığı et sırasında 1 saat sıcakta bekleten otel. Aman insanlar bizim yaşadıklarımızı yaşamasınlar

  • Ayşe19 Haziran 2016

    Zerre kadar medeniyetle ilgisi olmayan yöneticiler ve bunu bilen çalışanlar, gelenleri mağdur duruma düşürüp zevk alıyorlar sanırım, bedava tatil verdik deseler adım atmayacagımız tek otel, insan otel seçerken bunları araştırmalıymış vaktim yoktu araştıramadım, bir de satan acente ya güvenmiştim acentalar sattıklarına bakıp bir daha da ilgilenmiyorlar, kaldıgımız süre içinde kimle karşılaştıysak herkes aynı problemleri yaşamışlardı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön