04 Aralık 2018
#11241954

Akyüz Hukuk Personelinin Kabalığı!

Cosmo Park tarafından hiç hizmet almadığım halde sanki hizmet almışım gibi tarafıma yollanan 1100 liralık senedin bu hukuk bürosu 2400 lira olduğunu, bunu ödemek zorunda olduğumu, senetlerin kambuya senet olduğunu, itiraz hakkımın olmadığını, ödemek zorunda olduğumu, her gün düzenli olarak aldığım taciz telefonları ile öğreniyorum.


Kendilerinin zaten tebligatı yolladığını hamileliğimin son haftasında olduğumu, bu durumu avukatlarımın zaten takip ettiğini belirtmeme rağmen bugün ‭+90 (533) 148 ** numara tarafından aranıp bana bak ödeyeceksin kes sesini gevezelik ukalalık yapma, bu borcu hemen öde diye tehdit edildim. Benimle bu şekilde konuşamazsınız, ben hamileyim zaten avukatlarım durum ile ilgileniyor dediğimde, kes sesini kapat lan telefonu şeklinde konuşmalara maruz kaldım. Telefonlarımın dinlendiğini ve kendileri hakkında her türlü suç duyurusunda bulunacağımı belirtirim.

Tutku Tutku 2.612 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tutku18 Aralık 2018

    Akyüz Hukuk bürosu tarafından borcum olmadığı ve hizmet almadığım halde başka ülkede yaşadığım taraflarına belgeler ile ispatladığım halde hizmet almadığım bir borcu Cosmopark tarafından dolandırıldığımı belirtmeme rağmen ödemek zorunda bırakılıyorum. Arayan kisiler kişisel olarak benimle şahsi sorunlarının olduğunu dosyama notlar alındığını olayı kişisel olarak bu dosya ile ilgilendiklerini söylüyorlar. Her gün aynı kisi tarafından kendini sürekli farklı avukat isimleri ile tanıtıp en son ben Avukat Zafer demişti, olayı kişisel olarak ele aldığını bu borcun hizmetini almadığımı ama yinede ödemek zorunda olduğumu kişisel olarak bana taktiğini ve kendinin bu konu ile ilgili özel olarak ilgilendiğini belirten telefonlar alıyorum. Bu hukuk bürosunun buradanda gorebiliceğiniz üzere bir sürü şikayeti dolandırıcı oldukları yasal olmayan yollarla işlerini yürüttükleri çok açıktır. Profesyonel olan bir şirket size şahsi olarak taktım yarın kapıma geleceğiz hem maaşını hem eşyalarını alacağız diye kimseyi arayıp taciz etmez. Bu şirkette ki çalışanlar ruhen normal olmayan kişilerdir.

Ziyaretçi Yorumları