19 Nisan
#11866994

Akyüz Hukuk Mağduriyetimin Giderilmesini İstiyorum!

Aralık ayında Ester Medikal bakım merkezi ile cilt bakım paketi için görüşme yaptım. Daha sonra sadece kayıt için gerekli olduğunu söyledikleri bir belge imzalatıp paketten 600 TL fiyata yararlanabileceğimi ve vazgeçme hakkımın olduğunu söylediler. Özellikle bunun bir sözleşme olmadığını belirttiler.


Daha sonra ben telefon ile arayıp iptal ettirmek istediğimi salonu bildirdim. Olayın üstünden 4 ay geçtikten sonra Akyüz Hukuk bürosunda telefon aldım. Bana 1200 TL borcumun olduğunu ödemezsem sonuçlarına katlanacağımı söylediler.


Aileme haber vermekle tehdit edip hem ailemin evine hem kendi kaldığım yere icra göndereceklerini söyleyip daha bir çok tehditte bulundular. Üstelik bunları söylerken henüz hakkımda açtıkları bir icra dosyası bile yoktu. Dosya olmadığını söyleyince göstermelik bir dosya oluşturdular.


Telefon ile arayıp hakarete tehdide ve sözlü tacize devam ettiler en son numaraları engelledim. Ben bu insanlardan bir kez bile hizmet almadım ortada senet vs...


Yok hangi hakla evine icra göndereceğiz diye tehdit edebilirler. Şimdi tebligatı bekliyorum borca itiraz edip bu büronun sahibi Fırat hakkında suç duyurusunda bulunacağım.


Bakalım ailemi arayarak ve mesajla tehdit etmek ne kadar yasalmış. Sonuna kadar peşini bırakmaya niyetim yok.

Büşra Büşra 2.300 Okunma 1
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları