28 Eylül 2015

Akvet Veteriner Kliniği Maddi Manevi Yıpratma!

Sadece para kazanmak için hayvanların sağlıklarını tehlikeye atıyorlar. Ve insanların manevi değerlerini kullanıyorlar. Ben acemi şekilde ilk gördüğüm veterinere (yani Akvet) kedimi götürdüm rahatsızdı diye ve benden ilk gün sadece kan testi için 300 TL civarı bir para aldılar ve ben oraya 10 gün götürdüm, sabah akşam seruma da 100 TL verdim ben 10 günde bin TL'den fazla harcama yaptım ve kedimin durumu daha da kötüye gitti. Sonra başka veterinerlere götürdüm soruşturdum ve bana fazla serum yemekten kanı sulanmış ve iyi olan değerleride daha kötü olmuş dediler. Ve kedime yapılan iğnenin tedavinin ne olduğundan hiçbir şekilde birbirlerinden haberi yoktu. En kısa sürede denetlenmeli!

Tuğçe 2.054 Okunma

Cevaplar

  • Akvet Veteriner Kliniği Temsilcisi15 Şubat 2017

    Kliniğimizde hastanız için yapılması gereken işlemler anlatılır,fiyat bilgisi verilir,onay alındıktan sonra işlemleri ve tedavisi yapılır. Onayınız dışında sizden habersiz bir işlem kesinlikle yapılmaz.Her hastanın hasta takip formu vardır,yapılan tedavi bütün hekimler tarafından bu formlardan takip edilir.Bütün hastalarımız için durum aynıdır. 12 yaşında, karaciğer yetmezliği ve ileri derecede sarılık olarak getirilen kedi, kliniğimizde uygulanan yoğun tedavi ile 4 günde yemek yeme düzeyine gelmiştir.Bunun üzerine maddi olarak zorlandıklarını belirterek recete yazarak taburcu etmemiz istenmiştir.Durumunun kötüye gidebileceğini belirtmemize rağmen,istekleri üzerine reçete yazılarak hasta gönderilmiştir.Hasta 3 gün sonra ilk geldiğinden çok daha kötü durumda ve hastalığı ilerlemiş olarak kliniğimize geri gelmiştir.2 gün daha tedaviye devam etmiş sonrasında bir daha konu ile ilgili hiçbir dönüş yapılmamış ve arayan olmamıştır. Konu ile ilgili olarak bu süreci bilmeyen bir Veteriner Hekim meslektaşımızın bizimle ilgili olarak böyle bir yorumda bulunmadığını umarız. Saygılarımızla...

  • Tuğçe01 Ekim 2015

    Hayvanların neyi olursa olsun sürekli serum takma peşindeler Çünkü her serum 50 TL ve neden taktınız diye sorunca da öyle gerekti diye cevap alıyorsunuz. Ve hiçbir şekilde hayvanlar orada iyileşmiyor aksine ölüme gidiyor. Bu kadar da ağır konuşuyorum Çünkü benim kedim resmen onların elinde daha kötü oldu çok şükür ben başka iyi bir veteriner buldum da düzeldi kedim. Onlara göre kedim oluçekti!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön