13 Nisan 2013

Akvet Veteriner Kliniği Hırçın Diye Kediyi Dövmüş!

Rahatsızlanan kedimi beylikdüzündeki Akvet Veteriner Kliniğine götürdüm. Daha önce götürdüğüm veteriner 250 liraya ameliyat yapmıştı, bunlar ise basit bir kaç tedavi için 800 lira gibi fahiş bir ücret aldılar. Üstelik 10 gün boyunca hayvan hiçbir ilerleme göstermedi. Her gidişimizde bir iğne yapıp geri gönderdiler.

Bu şikayeti yazmamın asıl sebebi ise, kilinikte bulunmadığımız bir anda, oradaki sağlık personeli olan 4-5 kişinin kediyi dövdüğünü, o an orada bulunan görgü şahitlerinden öğrendik. Mazeretleri ise kedinin hırçın davranışlar göstermesiymiş. Canı yanan hayvanın hırçın davranışlar göstermesi kadar doğal ne olabilir. Hayvanları sevmeyen insanların bu mesleği asla seçmemesi gerekiyor.

Adnan 1.876 Okunma

Cevaplar

 • Akvet Veteriner Kliniği Temsilcisi02 Mart 2017

  Sizinle internet üzerinden karşılıklı atışmak niyetinde değiliz. Tercihinize saygı duyuyoruz.

 • Adnan02 Mart 2017

  Sizin bir ayda iyileştiremediğiniz hayvanı başka bir klinik 3 günde ayağa kaldırdı. Sizi tercih edenler bir daha düşünsün bence. Ya da sokağa atacak paraları varsa tercih etmeye devam etsinler.

 • Akvet Veteriner Kliniği Temsilcisi02 Mart 2017

  Tekrar merhaba,Cevabı geç yazmamız,yazılanlardan haberdar olmamamızdandır. Çünkü siteye yeni üye olduk ve yeni haberimiz oldu. Çok yoğun bir klinik olduğumuzdan,sürekli tedavi etmeye ve can kurtarmaya çalıştığımızdan,böyle şeyleri takip etmeye vaktimiz maalesef yok.Sözde başka hasta sahibinin size söylediği gibi kötü muamele gösteren bir yer olsaydık,bu kadar çok tercih edilmezdik. Sizin asıl şikayet konunuzun maddi olduğunu düşünüyor,buna da saygı duyuyoruz.

 • Adnan01 Mart 2017

  Öncelikle şikayete 4 sene sonra cevap yazmakla ne kadar gayriciddi bir firma olduğunuzu isbat etmiş oldunuz. Bunun dışında, ben duyulan seslerden bahsetmiyorum ki yanlış anlaşılsın. Kediyi dövdüğünüzü gözüyle gören müşterilerden bahsediyorum. Gördüğünü de mi yanlış anladı bunlar acaba. Sizin gibi havyan düşmanları utanmadan bir de veteriner kliniği açıyor.

 • Akvet Veteriner Kliniği Temsilcisi15 Şubat 2017

  Kliniğimizdeki hiçbir çalışanımızın şiddet uygulaması söz konusu bile değilidir.Mutlak bir yanlış anlama olduğunu düşünmekteyiz.Bazen kediler enjeksiyon yaparken çok yüksek sesler çıkarabilirler ve bu çoğu zaman yanlış anlaşılır. Fiyatlar konusunda ise; Kliniğimizde hastanız için yapılması gereken işlemler anlatılır,fiyat bilgisi verilir,onay alındıktan sonra işlemleri ve tedavisi yapılır. Onayınız dışında sizden habersiz bir işlem kesinlikle yapılmaz. Ücretlerimizi de İstanbul Veteriner Hekimler odası belirler ve bütün hekimler bu fiyatları uygulamak zorundadır.Sizden de bunun dışında bir ücret alınmamıştır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön