25 Eylül
Yorum Yap
#10900894

Cem Dizayn Oyuncak Şişme Motorlu Jetski Bozuk

Cem Dizayn Oyuncak firmasının satmış olduğu motorlu şişme jetski'yi aldım ve sadece 5 kez kullandıktan sonra çalışmamaya başladı. Bodrum'da servisleri olmadığından tamir için İstanbul'a dönmeyi bekledik, yaz tatili bitti ürünü kullanamadık. Seneye kullanırız bari diye İstanbul'a dönünce servislerine yolladık. Aldığım cevap ise motoruna su kaçtığı ve ücret karşılığı motor alınması gerektiği oldu. Şu içerisinde çalışması gereken motor, yani kullanım hatası olarak suya girmedi, bildiğiniz pervane şu içerisinde çalışıyor ve onun motoruna 5 kez kullanım sonrasında şu girmiş.


Firma yetkilisi Y**Bey'i aradığımda, bu malları batan bir firmadan aldıklarını, ithal eden firmanın ortada olmadığını söyledi. Beni de müşteri olarak anladığını ifade etti ama üründen çok da para kazanmıyoruz zaten, yedek parçası yok çalışması için benim de motor almam lazım beni anlayın dedi.


Yani ben müşteri olarak ürünün parasını verdim, ürün şu içinde çalışması gerekirken şu kaçırdı, satıcı da aslında beni anladı ama "biliyorsunuz Çin malları", "batan firmadan aldık nasıl ulaşacağız, adam ortada yok", "yedek parça da yok ki" gibi sebeplerle tamir etmeyeceğim dedi. Ben de kendisinden ürünü çöpe atma zahmetine girmesini istedim, param da yandı. O üründen para kazanıp da beni mağdur edenlere de helal etmiyorum.
Müşteri şikayeti hayatımda 1 veya 2 defa yaptım ama bu kadar umursamaz ve ürünü arkasında duramayan bir satıcı görmedim, uzak durmanızda fayda var.

Arda 325 Okunma
Ziyaretçi Yorumları