20 Mart 2013 #1695975

aktifbebek.com Tedarik Edemediği Ürünün İçin Günlerce Bekletti!

04.03.2013 tarihinde aktifbebe com. sitesinden birkaç ürün aldım fakat sipariş takibinde günlerce ürün hazırlanıyor dediği ve bir türlü gönderilmediği için telefonla aradım ama bana sürekli yetki dışarda,toplantıda,şimdi çıktı,5 dakika sonra size döneceğiz,çarşamba ürün elinizde gibi türlü bahaneler uydurdular.


Ve ürün başka bir firma "joker com" tarafından kendilerine gönderilmediğini, onların stoklarında kalmadığını felan söylediler. ama o siteye girdiğimde ürünün onlarda olduğunu gördüm. 15 günün sonunda tekrar aradım ve oradaki gariban kız bana paramın iade edileceğini söyledi. Yani bunu söylemek için bile bana dönmediler.

Hatice 510 Okunma

Cevaplar

  • Hatice21 Mart 2013

    1695975 numaralı şikayetim üzerine 15 gün boyunca bana sadece 1 defa dönen aktifbebe nihayet tekrar döndü! Fakat bana şikayetimi sormak yerine neden şikayet yazdığımı, aldığım ürürünün altı üstü bir oyuncak olduğunu yaptığımın ayıp olduğunu söylediler. Ahmet bey bana Üst yönetim terafından şikayetimin hiç hoş karşılanmadığını söyledi. Sanırım üst yönetim sorunun kaynağını şikayet edende arıyor. Derdimi zor bela dinleyen kişi sonunda bana üst yönetimin kendisine para iadesi için 30 günlük süre var o zaman parasını 30 günün sonunda iade edin dediğini söyleyip ne yapacaksanız yapın deyip telefonu suratıma kapattı. Takdir okuyanın, ayıp eden benmiyim onlar mı? Hakkımı arayacağım ahmet bey!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön