13 Nisan 2013

Aktif Yatırım Bankası Sürekli SMS Atıyor!

Yaklaşık 1 yıldır aktif bank diye bir bankayla uğraşmaktayım Türkiyede böyle bir bakanın olduğundan bile bir haberim. Banka varmı 1 senedir çepe msj atmaktadırlar . Krediniz çıktı krediniz onaylandı ve bugünde gelen bir msj aktaracağım buraya 120 tllik kredi borcunuzu ödemediğiniz takdirde yasal işlem başlatılacaktır diye ben 1 senedir bu bankayı aramaktan yoruldum çalık holding diye bir yere aitmiş bu banka. Defalarca yüzlerce aradım B** K**A**E** defalarca konuştum biz ilgili yerlere ulaştıracağız diyip kenara çekiliyorlar, ben bu konuda muzdaribim ama gerekli tüm yerlere şikayet edeceğimi bildiriyorum buradan, yaptıklar çok garip.

Banu 202 Okunma

Cevaplar

  • Banu 08 Mayıs 2013

    şikayet falan çözülmemiştir. aktif bak ile 13,09,2013 tarihinde kişilk haklarıma saldırı aldı altında bir davada karşı karşıya geleceğimizi belirtiyorum.. bilgilerinize...

  • Aktif Bank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Merhaba, Müşterimizle görüşülerek şikayet çözümlenmiştir. Saygılarımızla, Aktifbank

  • Banu 16 Nisan 2013

    şimdi cevap olarakta şunu dıyecekler abonenin kendısıyle görüşüldü şikayeti ilgili yerlere iletildi bir yanlışlık oldugundan dolayı kendısıne bilgi verdık müşteriler karışmıştır.geregi yapılacaktır.bilgilerinize..diye bir cevap gelecek ama görünen o ki firmanın bütün maillere verdigi cevap aynıdır.. defalarca çözücez demelerine ragmen çözülememiştir. şikayetımı btk dahil tüm ilgili yerlere IBEM e kadar taşıyacagım bu davayıda kazanacagıma adım gibi eminim. yeter artık firma saygısız ve rahat vurdumduymaz,lakayt bir bankadır.adı sanı duyulmamış,çalık holdınge ait bilinmeyen bir bankadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön