06 Mayıs 2016

Aktif Yaşam Site Yönetimi Teknik Yapı Genel Hizmetler ve Şikayetleri Dikkate Almama!

Ring servislerinin kalkmasıyla ilgili epey şikayet var bugünlerde. Kopyala yapıştır bir metin ile cevap vermek midir sizin hizmetiniz? '' Ücretsiz ve toplu taşımanın bölgeye gelmesiyle'' diye bir cümle kurmuşsunuz. Bizim bilmediğimiz ücretsiz bir toplu taşıma mı var bölgeye gelen?

Bir diğeri, ring ile ilgili 'bu hizmet 5000 daireli bir yaşam alanının ihtiyacını kaldırmaz demişsiniz'. Biz defalarca bu sıkıntımızı dile getirdik. Servis sayısını çoğaltacağınız yere komple hizmeti kaldırmak hangi mantığın ürünüdür.

E5 'ten siteye çıkmak isteyen biri dolmuşa binmek için Aydıntepe itfaiye yokuşunu çıkmak zorunda 10 dk yürümüş oluyor. Oradan sonra yolu yarılıyor zaten. Otobüse gelecek olursak akşam 18:40'da biten bir hattan bahsediyoruz. Spor salonlarının hali ortada. Benim gözümde Teknik Yapı'nın mantığı, yapıldı densin diye bazı şeyleri baştan savma yapmak.

Hakan 527 Okunma

Cevaplar

  • Aktif Yaşam Site Yönetimi Temsilcisi06 Mayıs 2016

    Sn. H.K., Evora İstanbul projemizde, hizmet veren ring servisleri, yerleşimin başlangıç aşamasında (2014 Eylül) daire sakinlerimize ana yollara ulaşım kolaylığı sağlaması adına düşünülmüş ve belirli saatlerde ve belirli kapasitede hizmet vermiştir/vermektedir. Ücretsiz ve toplu taşımanın bölgeye gelmesiyle sonlandırılması planlanmış bir hizmet olan ring servisleri, yaşayanların ortak fayda ve taleplerine göre hazırlanmış, ve tüm detaylar sakinlere duyurulmuştur. Yaşam sayısı arttıkça, bu hizmetin ihtiyaca cevap veremeyeceği ve servis araçlarının 5000 daireli, tahminen 15.000 kişinin yaşayacağı bir merkezde sürdürülebilir veya arttırılabilir bir hizmet olamayacağı ortadadır. Mayıs 2015’te Büyükşehir Belediyesi ve Tuzla İlçe Belediyesi’ne gerekli başvurular yapılmış ve belediye otobüs seferleri başlamıştır. Özel sektör girişimleri ile dolmuş seferlerinin de başlamasıyla birlikte, servis hizmeti önümüzdeki süreçte kaldırılacaktır. Proje ve sözleşmelerde bulunmayıp, daire sakinlerine kolaylık sağlaması amacıyla, süreli olarak hayata geçirilen ring hizmetinin ücretsiz olarak devam ettirilmesi gündemde değildir. Ring servislerinin haricinde, parseller ve ticari üniteler arasında faaliyet gösteren "shuttle hizmeti" ise ücretsiz devam etmektedir. Bilgilerinize. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Bİrimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön