06 Şubat 2014

Aktif Şehir Kartı Arızalı Karta Ücret İstediler!

Aktif Şehir Kartı 38 harcama ve toplu taşıma kartı aldım. Kartımı alırken 10 TL 1 defaya mahsus kart ücreti alınacağını, kartın bozulması durumunda ücretsiz olarak kartımın yenileneceğini söylediler. Kartım kırılmadan herhangi bir hasar görmeden bozuldu.

Kart 38 çağrı merkezini aradım. Kartımın 10 TL karşılığında yenileneceğini söylediler. Kartımı alırken yenileme ücretsiz olacak deyip kart aldıktan sonra ücretli demek yakışmıyor.

Emre 551 Okunma

Cevaplar

 • Aktif Şehir Kartı Temsilcisi25 Mayıs 2014

  Merhaba; Müşteri ile görüşülerek şikayeti ile ilgili bilgi paylaşılmıştır. Saygılarımızla. Passo Müşteri Hizmetleri

 • Emre 22 Mayıs 2014

  Çözmediler bilginize....Kartın ücretini her durumda alıyorlar...

 • Emre 18 Şubat 2014

  Ne çözmüşler anlamadım.Kartın içinde 20 TL olmasaydı almazdım.Kayserinin standart kartı 5 TL. Kart 38 10 TL.(çabuk bozulan)Sakın ama sakın bu kartı tercih etmeyin paranıza yazık.Firma personeli bizi dolaylı olarak yalancılıkla dasuçladı.KArt ücretini her zaman alıyoruz diyerek.

 • Emre 18 Şubat 2014

  müşteri temsilcisi kendisine ezberletilen matbu ifadelerle bu ücretin alınacağını söyledi.Bende kendisine kartı satarken böyle bir uygulamanın olmadığını şikayet var sitesinde herkes aynı problemi yazdığını haklı olduğumu vb.şeyler söyledim.Yani kandırıldık.Diğer arkadaşlar boşa şikayet yazıp rutin işlerle zaman kaybetmesinler.İçinde 20 tl olmasaydı tekrar almazdım bu kartı.

 • Aktif Şehir Kartı Temsilcisi18 Şubat 2014

  Merhaba; Müşteri ile görüşülerek şikayet çözümlenmiştir. Saygılarımızla. Aktif38

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön