Aktif İleti Kart Telefon Şikayetleri

(11 şikayet)
Aktif İleti

Kartım gelmedi. 16.06.2016 oldu hala gelen giden yok. Bir perşembe günü mesaj geldi yoksunuz diye adresinize ulaşılamadı diye. Bu ikinci oluşu. Telefon çaldığı anda kapanıyor , ulaşmak istediğimizde telefon kap…

17 Haziran 2016
Aktif İleti

Banka bu şirkete 8 gün önce kartımı vermiş halen ne gelen var ne giden bari biz gidip alsak, yok, ne telefon var, ne de başka bir şey, o kadar lazımdı ki o kart.

28 Eylül 2015
Aktif İleti

Kartımı alamadım evde olmadığımız zaman telefonla aranıp kartımızı kolaylıkla alabiliyorduk. Neden telefonla aranmadım ve en kısa süre içerisinde tarafıma bilgi verilmesini arz ederim.

16 Mart 2015
Aktif İleti

Adrese gelinmeden adreste bulamadık diye mesaj yolladılar. T*** T*** ve M*** A*** T*** müşteri temsilcilerinin numarasını arıyorum fakat ne açıyorlar ne de telefon açık oluyor. Benim kartlarımın hali ne olacak …

24 Şubat 2015
Aktif İleti

Ocak ayının 7' sinden beri kart bekliyorum henüz gelmedi. Ne telefonları var ne de bilgi, ben bunlara kızmıyorum.

24 Ocak 2015
Aktif İleti

Adı Aktif kendi hayalet olan şirket faaliyetinize kim nasıl izin verdi anlamış değilim. Ne telefonunuz ne adresiniz ne yetkiliniz var. Bir kart istedik gelmedi bir türlü.

05 Kasım 2014
Aktif İleti

Çok merak ediyorum bu kartı bana lazım olduğunda getirmiyorsanız ne zaman getireceksiniz?Şikayette bulunacağım ne telefonlara bakan var nede geri dönen. Arıyorum başka müşterilerle konuşuyor, herkes müşteri de …

01 Mayıs 2014
Aktif İleti

2150283971 nolu iletimi 3 defa iade ettiler.Şimdi adreste bulunamadı diyorlar.Cumartesi okula geliyorlar, telefon bile etmiyorlar.Eğer adresiniz ben gelip kartımı alayım.

27 Haziran 2013
Aktif İleti

Kartımı bana bir türlü bana ulaştıramadılar. Arıyorum ulaşamıyorum. Bırakmış oldukları telefon ulaşılmıyor. Adresim açık ve net olduğu halde ulaşılmadı,adreste bulunamadı diye mesaj atıyor.

08 Haziran 2013
Aktif İleti

Ya ne telefon var ne başka birşey yeter böyle sorumsuzluk mu olur dünyanın öbür ucundan mı geliyor bu kart? Finansbankı arayıp iptal edeceğim kartımı.

26 Mart 2013

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön