22 Mart 2013 #1699851

Aktif İleti Yüzünden Çalıştığım Bankayı Değiştirdim!

Sırf Aktif İleti ile çalışıyorlar diye ben çalıştığım bankayı değiştirdim (aktif iletideki gecikmeden dolayı demeyeceğim çünkü bir aylık gecikme, gecikme olamaz. olsa olsa müşteriyi aldatmak olur) fakat nişanlım zorunlu olarak akbank ile çalışıyor ve yine aktif ileti bana söylediği ve buradaki %90 müşteriye söylediği lafı ona söylemiş ve "geldik sizi bulamadık" bahanesine sığınmışlar.


Fakat okul kameraları 7/24 kayıtta olduğu için buna bi tek kendilerini inandırıyorlar. aktif iletinin vereceği cevap aynı olacağını bildiğim için cevaplarına hiç bakmayacağım bile, ama buradan tüm bankalara sormak istiyorum sırf fiyatı uygun diye bi kurye ile çalışmak ne derece doğru?

Eyüp 37 Okunma

Cevaplar

  • Eyüp22 Mart 2013

    merhaba, gönderi numarasını az önce bildirdim. sizden ricam gönderiyi teslim aldığınız tarihe de bakınız lütfen. eğer kuryeleriniz "gittik alıcıyı bulamadık" derlerse ben sizlerle okulun kamera kayıtlarını paylaşabilirim.

  • Aktif İleti Temsilcisi22 Mart 2013

    SN:YIKILMAZ Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

  • Aktif İleti Temsilcisi22 Mart 2013

    SN.,KÜLEKÇİ Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz.Kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön