05 Eylül 2013 #1994682

Aktif İleti Yapı Kredi Kartım Teslim Edilmiyor!

Eylül ayında süresi dolan banka kartım ulaşmadı. Yapı Kredi müşteri hizmetlerini aradığımda Aktif İleti'de olduğunu söylüyor, takip no sunu verdiler ve aktif iletinin telefon no sunu, telefon ederek bir şeye ulaşılmıyor. Takip no yu tuşluyorum bir şey olmuyor. Hala banka kartım bana ulaşmadı, telefon numaramı 31 ağustos ta 850 ile başlayan bir numara aramış, müsait olmadığım bir zamanda cevaplayamamışım.


Bankadan verilene benzer olduğu için sanırım Aktif İleti'ye ait, arıyorum fakat hep meşgul. Neredesiniz Aktif İleti? Kartıma ait kurye takip no, bankadan bana verilen: 81 22 39 24 36. bu numaralar doğruysa, kartımı ne zaman teslim alabileceğim?

Feriha 95 Okunma

Cevaplar

 • Aktif İleti Temsilcisi06 Eylül 2013

  SN:AVCI Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

 • Feriha06 Eylül 2013

  evet tekrar bankaya sordum, takip no:81 22 39 84 36. 6 agustosta size verilmis, 1 aydır bana ulaşmadı, adres bulunamadıysa bile telefonla da aramıyorsunuz! numara tutmuyorsa bile soyadımdan neden aramıyorsunuz? kac tane aynı soyadlı kisi yapıkrediden kart bekliyordur acaba?LUTFEN ACİL CEVAP VERİN!!!!!!

 • Feriha05 Eylül 2013

  evet tekrar bankaya sordum, 6 agustosta size verilmis,1 aydır bana ulaşmadı, adres bulunamadıysa bile telefonla da aramıyorsunuz! 81 22 39 84 36. numara tutmuyorsa bile soyadımdan neden aramıyorsunuz? kac tane aynı soyadlı kisi yapıkrediden kart bekliyordur acaba?LUTFEN ACİL CEVAP VERİN!!!!!!

 • Aktif İleti Temsilcisi05 Eylül 2013

  SN.AVCI İletmiş olduğunuz takip numarası farklı bir kullanıcıya aittir.Bilgilerinizi bankanız dan tekrar teyit etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön