07 Kasım 2013

Aktif İleti Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Teslim Edilmiyor!

Tam 15 günden beri kredi kartım teslim edilmedi. Mevcut adreste tüm gün bulunmaktayım. Sorgulamalarda devamlı " gönderiniz kuryededir" ibaresi çıkıyor. Muhatap olunacak herhangi bir kişiye de ulaşmak mümkün değil. Defalarca banka müşteri temsilcisine bildirimde bulunuyorum, standart cevaplardan başka bir sonuç çıkmıyor.

Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır? Ne yapmam gerekir başka bilemiyorum. Bu şirkete ve bu gibi şirketler ile çalışanları kınıyorum ancak.

Yavuz 171 Okunma

Cevaplar

 • Yavuz10 Kasım 2013

  Gönderimin teslimini 1 aydır yapmadıkları/yapamadıkları sebebiyle son derece huzursuzum.

 • Yavuz08 Kasım 2013

  Sn. Aktif İleti Yetkilisi, Ben verdiğim işyeri adresimde haftanın 5 günü 09:00 - 18:00 saatleri arasında bulunmaktayım. Genellikle adrese teslim için gelindiğini bildiren isim yazılı bir kağıt bırakılır kanıt için.Böyle birşey yok! Kuryenizi daha özenli görev yapması için uyarınız lütfen.

 • Aktif İleti Temsilcisi07 Kasım 2013

  SN.AYGÜNEY Gönderinizin teslimi için farklı adreslerinize 3 kez ziyaret gerçekleştirilmiş ve tarafınıza ulaşılamaması nedeni ile gönderiniz teslim edilememiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla.

 • Yavuz07 Kasım 2013

  Sayın Aktif İleti yetkilisi, Bir önceki mesajımı düzeltiyorum. Kargo takip no 8133798583 tür.

 • Aktif İleti Temsilcisi07 Kasım 2013

  SN.AYGÜNEY Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön