02 Temmuz 2014

Aktif İleti Vurdumduymaz Ciddiyetsiz Bir Fima!

Bundan 5-6 gün önce 2483690003 no'lu gönderim için sitelerinden mesaj yazdım, telefonla zaten ulaşmak mümkün değil. En geç 72 saat sonra dönüş yapacaklarını söylüyorlar, ne arayan, ne soran, ne bir zahmet mesaj atan, nede elime ulaşan gönderim var.

Ben bu zamana kadar böyle lakayt bir firma görmedim. Unutmamaları gerekir ki bizim gibiler sayesinde bu işi yapıyorlar. Beceremiyorlarsa bu işi bırakacaklar... İnsanları bir şekilde mağdur etmeye kimsenin hakkı yok!

Yaşar 390 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar02 Temmuz 2014

    Sanırım şikayetimden sonra cep tlf.numa gelen mesajda 04/07/2014 tarihinde gönderimin getirileceği;nüfus cüzdanımın yanımda bulundurulması vs.gibi bi açıklama göndermişler.Sanki Cumhurbaşkanlığı makamını bana teslim edecekler..Kütahya-Merkez gibi bi yerde bi gönderi bu kadar geç teslim ediliyorsa,ilçe,köy ve mezraları düşünemiyorum.Ayın 4 ünü bekliyorum,bakalım aktif ileti sözünü tutacak mı ??..

  • Aktif İleti Temsilcisi02 Temmuz 2014

    SN:SOLMAZ Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön