24 Temmuz 2013

Aktif İleti Üstlendiği Görevi Beceremiyor!

Akbank bireysel hesap müşterisiyim. Kredi kartımı Akbank, 27.06.2013 tarihinde teslime hazır bir şekilde "Aktif İleti'ye" teslimatını yapmıştır. 34020 posta kodlu adresime evde bulunmadığım vakit gelip, 1.derece aile bireyim ile görüşüp, evde olmadığımı öğrenince de kartı teslim etmeyip kendi kanaatlerince "iade-adresten ayrılmış" diye not geçip, sadece 1 defa uğrayıp rafa kaldırılmıştır.

En son şubeye 15.07.2013 tarihinde teslim edilmiştir. Bu 18 günlük süreçte ben kartımı kullanamayıp mağdur oldum. O kadar çabalarıma rağmen ne müşteri hizmetleri ne de kart teslim elemanına ulaşabildim. Bu süreçte sitelerinden mail atmama rağmen tarafıma geri dönüş bile sağlanmadı.

Ahmet 72 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet06 Ağustos 2013

    SN.YETKİLİ Benim yazdığım şikayet metnini okumadınız galiba ben zaten o tarihi yazmıştım,bu soruma cevap değil.15 gün boyunca benimle herhangi bir iletişim sağlanmadı ve mağduriyetim söz konusu olunca şubeme istedim. Burdaki olay aradaki 1 aya yakın zaman dilimi ve adresime elemanınız gelmesine rağmen 'kendi kanaatince' "iade-adresten ayrılmış" diye not geçmesi bence rafa kaldırılmasıdır. Teşekkürler. İyi Çalışmalar.

  • Aktif İleti Temsilcisi06 Ağustos 2013

    SN.GÜNÜLÜ İletmiş olduğunuz takip numarasına ait gönderi 15.07 tarihinde bankanız şubesine teslim edilmiştir. Saygılarımızla.

  • Aktif İleti Temsilcisi05 Ağustos 2013

    SN.GÖNÜLLÜ Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön