22 Mart 2013 #1699941

Aktif İleti Teslimatı Geciktirmesi Sonucu Kartımı İptal Ettirdim!

1 Haftadır kurye firmasında ( Aktif Dağıtım ) olan kartım malesef elime ulaşmadı.3 gün üst üste bankayı aramama rağmen bir sonuç alamadım.Kurye firmasına da telefon ile ulaşmak mümkün değildir.Arandığında sürekli telesekreter çıkıyor ve boşa zamanınızı harcıyor.Bende bu gün mecburen bu sorunlardan dolayı kartımı iptal ettirmek durumunda kaldım.


Akbank bu tür kurye firmaları yüzünden müşteri kaybediyor.Böyle büyük bir firma için yazık. Kargo firmasına verse Türkiye'nin bir ucundan diğer ucuna 24 saatte ulaşırdı.1 Haftadır kuryenin elindeki kart benim adresime ulaşmadı...

Yusuf 27 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf22 Mart 2013

    Adresim size yanlış verilmiş.Banka tarafından düzelttim ve banka bana size ilettiğini acil teslimat olarak asıl adresime gönderileceğini söyledi.Bundan 2 gün sonra yani dün akşam sizden mesaj geldi.Adreste bulunamadı diye.Oysaki benim adresime ne gelen oldu ne giden.Bir telefon numaranız bile yok.19 yıldır bu işi yapıyorsunuz bir telefon bile bulamıyorum sizinle ilgili.Sitenizde yazan telefondada devamlı telesekreter oyalıyor başka birşey yok.

  • Aktif İleti Temsilcisi22 Mart 2013

    SN.KAYALAR Gönderiniz için adresinize yapılan ziyarette tarafınıza ulaşılamaması nedeni ile teslim edilememiştir.Gönderiniz dağıtım süresi içerisinde olup, bir gecikmesi bulunmamaktadır.Talebinize istinaden bankanıza iadesi gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön