02 Nisan 2013 #1718845

Aktif İleti Teslimat Yapılmadı!

530830008658 numaralı gönderinin sahibiyim. Bu sabah aktif iletiden mesaj aldım ve mesajda alıcı adreste tanınmıyor yazıyor. 3 gündür evdeyim kapıyı ne çalan oldu nede yazı bırakan. Telefonla kimseye ulaşılamıyor. Bu kadar ciddiyetsiz ve kalitesiz bir firma daha görmedim.

Fatih 12 Okunma

Cevaplar

  • Fatih02 Nisan 2013

    530830008658 numaralı gönderinin sahibiyim. Bu sabah aktif iletiden mesaj aldım ve mesajda alıcı adreste tanınmıyor yazıyor. 3 gündür evdeyim kapıyı ne çalan oldu nede yazı bırakan. Telefonla kimseye ulaşılamıyor. Bu kadar ciddiyetsiz ve kalitesiz bir firma daha görmedim. Bu şikayetim ve buda aktif iletinin cevabı: SN:ÇOLAK.Gönderiniz size ulaşılamadığından dolayı iade birimindedir. konu ile ilgili Bankanız ile iletişime geçmeniz durumunda en kısa sürede teslimat sağlanacaktır. . Saygılarımızla Şaka gibi bir mesaj. Geldinizde mi veya aradınızda mı ulaşamadınız çok merak ediyorum. Birde saygılarımla yazıyorlar, saygı duyacağınıza adam gibi işinizi yapın biz size saygı duyalım.

  • Fatih02 Nisan 2013

    birde ulaşilamadı diyorlar.Şaka mısınız siz?Aradınızda mı veya geldiniz mi demi ulaşamadınız!

  • Aktif İleti Temsilcisi02 Nisan 2013

    SN:ÇOLAK Gönderiniz size ulaşılamadığından dolayı iade birimindedir. konu ile ilgili Bankanız ile iletişime geçmeniz durumunda en kısa sürede teslimat sağlanacaktır.. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön