21 Şubat 2013

Aktif İleti Teslimat Yapılmadı!

08/02/2013 tarihinde Finansbank'tan verilen gönderimin 20/02/2013 tarihi itibarı ile tarafıma teslim edilmemiştir 14/02/2013 tarihinde kurye tarafından bana ulaşamadıklarını belirtip bir irtibat telefonu içeren bir mesaj gönderdiler.ama ne hikmetse o günden beri aramama rağmen cep telefonu çaldığı halde cevap verilmiyor. bir an önce gönderimin tarafıma teslimatını talep ediyorum.

Turgut 36 Okunma

Cevaplar

 • Turgut22 Şubat 2013

  1958580071 nolu gönderimle ilgili vermiş olduğunuz cevap yeterli değildir şikayetimde belirtiğim soruların cevabını istiyorum en kısa süre ne zamandır bıraktığınız irtibat telefonuna kuryeniz neden cevap vermiyor . iki gündür neden bizimle irtibata geçilmiyor .sizin yüzünüzden bir haftadır rtelediğim iş seyatine çıkmam için bir an önce bu sorunun sonuçlanmasını talep ediyorum

 • Turgut22 Şubat 2013

  1958580071 nolu gönderim ile ilgili şikayetime verilen cevap tatminkar bir cevap değil. şikayetimde belirtiğim kurye tarafından irtibat telefonu diye bırakılan cep telefonuna neden cevap verilmiyor. cevaben yazılan en kısa süre ne zamandır. bu gönderi yüzünden bir haftadır iş seyatimi erteliyorum. bir an önce benimle irtibata geçilip teslimatın yapılmasını talep ediyorum. daha fazla mağdur edilmemem için mantıklı bir cevapla acil çözüm bekliyorum.

 • Aktif İleti Temsilcisi21 Şubat 2013

  SN:ÇAKIR Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

 • Aktif İleti Temsilcisi21 Şubat 2013

  SN.,ÇAKIR Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz.Kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön