11 Şubat 2014 #2289021

Aktif İleti Teslimat Sorunu!

Ziraat Bankası tarafından gönderilen ve acil olarak elimde olması gereken banka kartı 7 gündür kuryenin elinde ve dağıtım bölgesinde görünmesine rağmen halen daha elime ulaşmadı. Aktif İleti'yi arıyorum ancak müşteri temsilcisine bağlanıp durumu anlatmak mümkün değil, çünkü öyle bir temsilci yok, sesli yanıt sistemi çıkıyor karşınıza ve sadece adres değişikliğine izin veriyor.


Mail atıyorum bölge dağıtımında deniliyor gelen giden kimse yok. Adrese gelinmediği halde adreste bulamadık şeklinde mesaj atıyorlar.


Böyle kuryecilik olmaz, bir çözüm olmazsa durumu BİMER'e şikayet edeceğim.

Yıldız 54 Okunma

Cevaplar

  • Yıldız12 Şubat 2014

    Adresime herhangi bir ziyarette bulunulmamıştır. Kim neye göre bu bilgiyi veriyor. Bu ne biçim kuryeliktir anlamadım. Bakıyorumda herkes işin kolayını bulmuş. Sabah 8:30 akşam 18:30 çalıştığım bir iş yerinde nasıl oluyorda bulunamıyorum anlamadım.

  • Aktif İleti Temsilcisi12 Şubat 2014

    SN.KARABULUT Gönderinizin teslimi için adresine yapılan ziyarette tarafınıza ulaşılamaması nedeni ile kartınız teslim edilememiştir.Talebiniz tekrar acentemiz ile paylaşılmış olup,en kısa süre içerisinde sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön