03 Eylül 2013 #1991889

Aktif İleti Teslimat Konusunda Hep Mağdur Ediyor!

Hhiç bir zaman ulaştıramıyor elindeki emaneti, bu kaçıncı mağduriyetim? Çevremde kaç kişi aynı sebepten şikayetçi oldu. aldığını adrese kesinlikle teslim edemiyor, ikinci defadır kredi kartımı ulaştıramıyorlar, artık onlara ulaşmak da mümkün değil. İnternet siteleri de , çağrı sistemleri de bir işe yaramıyor. Kredi kartı alırken hangi kurye şirketi ile çalıştıklarını sorup Aktif İleti diyenden uzak duracağım bundan sonra.

Nalan 98 Okunma

Cevaplar

 • Nalan'ın Teşekkür Mesajı10 Eylül 2013

  Kredi kartım 2 hafta dolmadan geldi, teşekkürler....

 • Nalan09 Eylül 2013

  aktif ileti zahmet edip karşılık yazmış ama henüz hiçbir gelişme yok. zaten daha öncede aynı şeyi yaşatmışlardı,adres bulamıyorlar nasılsa, şubeye gidip bırakıyorlar... sonra sen uğraş dur, güya kurye şirketi.

 • Nalan07 Eylül 2013

  kısa süre derken ! 28 agustos ta size teslim edilen bir kredi kartını acaba hangi yüzyılda getirirsiniz. en geç bir hafta dediler bankadan ama nafile...hala merak etmeye devam ediyorum, adresi bulabilecek misiniz?!!!

 • Aktif İleti Temsilcisi04 Eylül 2013

  SN:ERGEN Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

 • Nalan04 Eylül 2013

  8130051806 takip numarası, adrese teslim edebilecek misiniz merak ediyorum.

 • Aktif İleti Temsilcisi04 Eylül 2013

  SN.ERGEN Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön