10 Nisan 2013 #1735415

Aktif İleti Teslimat Hala Yapılmadı!

Kartımın adresi verildiği yere iletimi sağlanmaya çalışılmış, ancak iş yerimde yeni olduğum için adreste tanınmadığım gerekçesiyle teslimat sağlanmamış, arkadaş ben bu adresi verdiysem ordayımdır yahu, telefon numaram da var sizde, neden ısrarla telefonla aramamaya çalışıyorsunuz ki anlamıyorum.


Ben Ankara da geçici ikamet eden birisiyim, birkaç gün bir adreste birkaç gün bir adreste kalıyorum ve sizin yüzünüzden şu an bulunduğum adreste kalmak zorunda kalıyorum. Gönderin artık şu kartımı yurt dışına çıkacağım ve adresimi bugün değiştirmek zorundayım,arayın artık ya,bu ne umursuzluk vurdumduymazlık, Garanti de Aktif ileti de umursamıyor artık, nasıl olsa kart başvurusu yapılmış.

Mustafa 37 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa12 Nisan 2013

    Allah aşkına siz bu mesajı yayınlayalı 2 gün olmuş, bi nikim gelmedi bana hala ve benimle kimse irtibat kurmadı, bu mu sizin benim yazıma cevap vermiş olduğunuz şey, çk herkesin yazısının altına aynı mesajı copy paste ile sonra kurum cevaplıyor olsun be ayıp ya, ayıp..

  • Aktif İleti Temsilcisi10 Nisan 2013

    SN ERDEM Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön