09 Nisan 2013

Aktif İleti Personelden Şikayetçiyim!

TEB in tarafıma firma kanalı ile gönderdiği banka kartını getirecek olan firma elamanı 08. 4. 2013 pazartesi günü 05332216649 numaralı telefonu ile 053357**** numaralı telefonumu arayarak adresi bulamadığını kaba "sen nerede oturuyorsun be kardeşim" bir üslup ile konuşmasına rağmen (bulunduğu yeri öğrenip evimi tarif etmek üzere) nerede olduğunu sorduğumda "sana ne be kardeşim benim nerede olduğumdan, sen neredesin onu söyle" demesine rağmen evimin bulunduğu yol üstündeki siteyi tarif ettim. Bunun üzerine bana getirdiği kuryeyi vermek için benim site kapısına çıkmamı istedi. "bir zincir en çürük baklası kadar sağlamdır" ciddi bir firmaya böyle eleman yakışmıyor.

Tansu 112 Okunma

Cevaplar

  • Tansu14 Nisan 2013

    olayın üzerinden (6) gün geçti bankanın ömür bayrakdar (eşime) firmanız kanalı ile gönderdiği kart halen elimize geçmedi. alacağınız önlemler ve uyarılar sizin iç işleriniz ben verdiğiniz hizmete bakarım.

  • Aktif İleti Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Bayrakdar Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederiz.Konu özelinde gerekli önemler ve uyarılar yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön