26 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2469579

Aktif İleti Ne Kart Teslimi Ne Müşteri Hizmetleri Hepsine Sıfır Puan!

Aktif İleti kart teslimi yapacaktı. İş yeri adresimi bulamadığına dair mesaj geldi. Halbuki aynı sektörden diğer firma aynı adresi sürekli bulurken bunlar bulamadılar. Mesajda yazan telefonu aradım açan yok, müşteri hizmetlerini aradım sadece robot, muhatap yok. İnternet sitelerine 5-6 defa mesaj bıraktım, en sonunda adresi buldu bu sefer beni bulamadı. Sitede tekrar gelecek yazıyor son ziyaretten bir hafta geçti halen yok. Bu kadar saçma kaç firma var diye puanlanacak olsa en yüksek puanı alırlar.

Erol Erol 321 Okunma

Cevaplar

  • Erol30 Mayıs 2014

    Firma 26/05/2014 tarihinde en kısa sürede bana ulaştıracaklarını söyledikleri kartı hala göndermemiştir. Firma ile ilgili yasal işlem başlatacağım.

  • Aktif İleti Temsilcisi26 Mayıs 2014

    SN:ÖNDER Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

  • Aktif İleti Temsilcisi26 Mayıs 2014

    SN.ÖNDER Gönderinize isim bilgilerinizden ulaşılamadı.Bankanızdan gönderi yada takip numaranızı öğrenip bilgi verebilirseniz kartınızın teslimatı için gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları