08 Nisan 2013 #1731114

Aktif İleti Muhatap Bulamıyorum!

3400 2542 318 35 takip numaralı gönderim adres bilgisi eksikliğinden dolayı tarafıma teslim edilemedi. adres düzeltmemi banka üzerinden yaptım ancak hala sitenizde adres güncellemesi yapılmadığını gördüm.


Bu teslimat ile ilgili daha önce 3 kere mesaj göndermeme rağmen tek bir kelime cevap bulamadım. sitenizde belirtildiği gibi bahsettiğiniz teknolojileri kullandığınıza inanmıyorum. bu kadar vasat bir kurye firması ile hemen hemen bütün bankaların hala çalıştığına inanamıyorum.

Hakan 234 Okunma

Cevaplar

 • Aktif İleti Temsilcisi11 Nisan 2013

  Sayın Çoban Gün içerisinde kartınız talimat adresinize teslim edilecektir. Bilgilerinize. Saygılarımızla.

 • Hakan11 Nisan 2013

  Sayın yetkili; size ne maille ne de telefonla ulaşamadığım için buradan yazmak zorunda kalıyorum. gönderim bu gün kurye arkadaşıma verilecekmidir?

 • Aktif İleti Temsilcisi09 Nisan 2013

  Sayın Çoban Talebiniz üzere kartınız bankanın verdiği talimat adresine yönlendirmesi yapılmıştır.Bilginize sunarız. Saygılarımla.

 • Hakan09 Nisan 2013

  Sayın Yetkili; Hala benimle iletişime geçmenizi bekliyorum...

 • Hakan08 Nisan 2013

  Bulunduğum ilde bir acenteniz var mı ondan bile şüpheliyim. sizin bu firmayı kaç kişi idare ettiğiniz ve kaç personel çalıştırdığınızı merak ediyorum.

 • Aktif İleti Temsilcisi08 Nisan 2013

  SN:ÇOBAN Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön