20 Mayıs 2014 #2456282

Aktif İleti Kurye 100 Metre İleriye Gelmiyor!

Yapı Kredi Bankası kredi kartı yenilenmesi yaptım. Kurye apaçık adresi bulamadım diye mesaj geliyor, aradım ve belirtiğim adresi 100-150 metre ilerisindeyim çalışıyorum isterseniz burada buluşalım dedim kabul etmedi ve sert bir üslupla sonra alırsınız dedi. Nasıl bir aksi insanlar bir görseniz, zaten çalışmasam evde oturur kartın gelmesini beklerdim.


Er ya da geç o kredi kartını bana teslim etmek zorundasınız, bankam size para ödüyor, siz neyin peşindesiniz? Konuyu Yapı Kredi Bankası'na bildireceğim kimlerle çalıştığını bilsinler.


Aktif İleti'den bu zamana kadar memnundum, şimdi bu olaydan ötürü şikayetçiyim!

Selçuk 242 Okunma

Cevaplar

  • Aktif İleti Temsilcisi21 Mayıs 2014

    SN:BAL Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

  • Selçuk20 Mayıs 2014

    Kurye,''Belirtilen adresi bulamadım'',adresiniz hatalıdır veya böyle bir adres yoktur diye mesaj atıyor,ama aynı adrese hergün 3-4 adet çeşitli kargo şirketlerinden kargo geliyor!

  • Aktif İleti Temsilcisi20 Mayıs 2014

    SN.BAL İletmiş olduğunuz konu ile ilgili araştırma yapılarak kartınızın yönlendirilmesi için gerekli aksiyon tarafımız dan alınacaktır.Takip numaranızın paylaşılmasını rica ederiz. saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön