20 Mart 2013 #1695849

Aktif İleti Kredi Kartım Hala Elime Ulaşamadı!

1939250638 gönderim numaralı kredi kartım hala elime ulaşmadı. Kurye olarak elinizde çok fazla bekletiyorsunuz. gönderim hala dağıtım bölgesinde diyor. bu dağıtım bölgesi neresi. ulaşabileceğimiz bir Allah'ın kulu yok mu. kartım ne zaman elime ulaşır? Acilen kullanmam gerekiyor . Sadece sizin işinizi yapmanızı bekliyorum. Biraz işinize saygı gösterin ulaşımın çok fazla geliştiği bir dönemde bu denli bekletilmeyi başka bir bir şekilde ifade edemiyorum.

Mehmet 51 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet26 Mart 2013

    1939250638 numaralı kuryem son durum olarak ziyaret edildi tekrar gelinecek yazıyor. Bu zaman ne zaman adresimizi iş adresi olarak seciyorum ama nedense eve gidiliyor evdede kimse yok. ulasamadığınız durumlarda kurye telefonla haber veremez mi neticede sizde numaramız var. sürekli sizin gelmenizimi bekleyeceğiz. eğer numaramızı istiyorsanız gelindiğinde bilgide verebilirsiniz. . şuanda kuryem nerede ne zman elime ulaşır. geleceği zamanı bilirsek en azından kendimizi ona göre ayarlarız. sayenizde karşımızda hiç bir muhattap bulamadığımızdan ne yapacağımızı bilmiyoruz.

  • Aktif İleti Temsilcisi20 Mart 2013

    SN.AYDIN Gönderiniz dağıtım süresi içerisinde olup, bir gecikmesi bulunmamaktadır.Talebiniz acentemiz tarafından en kısa süre içerisinde sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön