17 Eylül 2013 #2017235

Aktif İleti Kredi Kartı Teslimatı Yapılmıyor!

2605038660073 nolu Halkbank'tan aldığım kredi kartı teslimatını firma 4. haftaya girmeme rağmen halen teslim edilmedi. Üstelik adreste bulunmadı diyerek haklı çıkmaya çalışıyorlar ancak gelmedikleri adreste 7/24 çalışma olan güvenlik görevlilerin ve kamera kayıtlarının olduğu bir fabrika olduğunun farkında değiller. Maille durumu bildirdiğimde ise neredeyse burunlarından kıl aldırmayıp beni suçlu durumda gösterecek bir uslup kullanılıyor.


Kısacası bu kadar çok şikayet edilen ve gayet saygısız müşteri hizmetleri olan (ulaşabilirseniz) bir firmayla bankalar neden çalışır anlayamıyorum. Hani o adreste bulamadıkları adresim var ya aynı adrese gelemeyen kredi kartı şifrem 3 günde geldi.

Hüseyin 55 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin23 Eylül 2013

    Şimdide uğramadıkları bir yer için yönetici olduğum şirkette " iade - Alici Adreste Tanınmıyor " şeklinde ifadeyle bildirim yapılıyor. Gerçekten size yakışır bir durum.

  • Hüseyin18 Eylül 2013

    Belki zorunluluğunuz yoktur ama hiç böyle bir bilgi gelmedi ayrıca Yönetici olarak çalıştığım bu firmada benim adıma gelen birçok evrak yurt dışında bile olsam teslim alınır çünkü güvenlik görevlilerinde kanuni vekaletname bulunuyor. Eğer gerçekten gelmiş olsalar teslim edilirdi. Bu şekilde bir çok teslimat aldım. Ayrıca bana mutlaka haber verilirdi. Lütfen gerçekten gelmediğiniz bir yere geldik diyerek savunma yapmayınız. Geldiğinize dair bir tek kanıtınız olmadığı halde bu şekilde bildirim yapıyorsunuz.

  • Aktif İleti Temsilcisi18 Eylül 2013

    SN.KAZAN Gönderinizin teslimatı için 4 kez ziyaret bilgisi yer almaktadır.Tarafınıza ulaşılamaması nedeni ile kartınız 2 kez iade sürecinde bulunmuştur. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili araştırma yapılması için ilgili birimlerimize bilgi verilmiş olup,teslim talebiniz acentemiz ile paylaşılmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön