23 Haziran 2014
Yorum Yap
#2520175

Aktif İleti Kartımın Nerede Olduğu Belli Değil!

665140900195 takip numaralı gönderimi adres değişikliği yaparak ikinci adresime istedim. Gönderimin nerede olduğu adresin düzeltilip düzeltilmediği gönderinin ne zaman elime ulaşacağı hakkında en ufak bir bilgilendirme yapılmadı.


Gönderimin acilen elime geçmesi gerek. Telefon numaralarınızın hiç birine ulaşılmıyor. Muhatap alacak hiç kimseyi bulamıyorum. Yardımcı olur ve bilgilendirme yapar mısınız?

Yasin Yasin 265 Okunma

Cevaplar

  • Yasin24 Haziran 2014

    Gönderimin hangi adresime gittiğini sizdeki kayıtlı adresimin doğru olup olmadığını nasıl öğrenebilirim? Kartımın elime ne zaman ulaşıp ulaşmayacağını nasıl öğreneceğim? Niye hiç bir bilgilendirme yapılmıyor? Niye muhatap alacak bir insana ulaşamıyoruz? Benim kartımın en kısa sürede elime ulaşmasını istiyorum.Kartımın nerede olduğunu, ne kadar zamanda bana ulaşacağını, hangi adresime yolladığınızı hepsi hakkında bilgilendirme yapılmasını istiyorum.İlginiz için teşekkür ederim.

  • Aktif İleti Temsilcisi23 Haziran 2014

    SN:PARMAKSIZ Gelen talebiniz ilgili acentemize iletilmiştir.Talebiniz en kısa süre içerisinde acentemiz tarafından sonuçlandırılacaktır. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları